Madrasstraat 64-bus-304, 2000 Antwerpen
Madrasstraat 64-bus-304 - 2000 Antwerpen - Aangenaam appartement van ca 96 m² op de derde verdieping van residentie “Jaipal”, een prestigieus gebouw dat deel uitmaakt van “INDIA-NATIE”, middenin de bruisende Cadixwijk. De jachthaven, het Kattendijkdok en het mooie heraangelegde Kempisch dok bevinden zich op wandelafstand. Aan gezellige cafeetjes en restaurants geen tekort.De leefruimte geniet een mooie lichtinval dankzij de grote raampartijen aan weerskanten. Ook in de zomer is het hier heerlijk vertoeven dankzij de automatische screens die de hitte van de zon buitenhouden.Centraal staat de uiterst moderne keuken met diverse inbouwtoestellen van AEG en een gezellig kookeiland met ontbijttoog. Deze klassevolle keuken verdeelt de leefruimte in enerzijds eetruimte en anderzijds zitruimte. Bovendien heeft u van hieruit toegang tot een gezellig terras van ca 5 m² dat uitkijkt op de mooie groene binnentuin.Beide slaapkamers kunnen gebruikmaken van de moderne badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo. Apart gastentoilet.Bovendien beschikt de nachthal over ruime inbouwkasten die perfect kunnen dienen als vestiaire en waar aansluiting voor wasmachine en droogkast is voorzien.Grote, extra troef is de doorgedreven energiezuinigheid, wat resulteert in een 'passief' appartement met een uiterst laag E-peil.Een privatieve kelderberging is reeds begrepen in de verkoopprijs.
In de ondergrondse garage is er nog een gemeenschappelijke fietsenberging.
Mogelijkheid tot aankoop van twee autostaanplaatsen in de ondergrondse garage aan 40.000 Euro per plaats, excl. registratiebelasting.Verkoopprijs: 419.000 Euro, excl. registratiebelasting.
Kerngegevens van dit pand
Deze woning — een appartement in Antwerpen (2000) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds augustus 2022. De woning biedt 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 96 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 419.000, ofwel ± € 4.365 per m². Het EPC-label is A (63 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Madrasstraat 64-bus-304, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Madrasstraat 64-bus-304, 2000 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de EPC waarde?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Is er een recht van voorkoop?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.