Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Karel Oomsstraat 1, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
109 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€299.500

Karel Oomsstraat 1 - 2018 Antwerpen - ANTWERPEN - Op zoek naar een ruim en lichtrijk appartement nabij het Albert- en Harmoniepark Ontdek dat zeker dit appartement dat barst van potentieel!

De belangrijkste troeven in een notendop:
- Zeer ruime woonoppervlakte (109m²) en royale terrassen
- Top locatie nabij tal van winkels, restaurants en parken en alle invalswegen
- Fenomenaal uitzicht
- Mogelijkheid aankoop garagebox in de residentie
- Recente hoogrendementsbeglazing (2019)

Het appartement is gelegen op de vijfde verdieping en omvat:
Inkomhal, lichtrijke leefruimte (42m²) met zeer grote raampartijen en toegang tot de royale terrassen. Aparte keuken. 2 slaapkamers (10m² en 16m²) waarvan één voorzien van airco. Verder beschikt het appartement over twee bergingen, apart toilet en badkamer. 2 Royale terrassen (9m² en 18m²) met respectievelijk ochtend en namiddag/avondzon. Het gehele appartement heeft kamerhoge ramen wat zorgt voor zeer veel lichtinval en een fenomenaal uitzicht.

Het appartement is gelegen op een absolute toplocatie, nabij de Singel, Ring en E19. Op wandelafstand van het oude stadscentrum en vlakbij de parken.

In de kelderverdieping is berging aanwezig. Bij het appartement is optioneel een zeer ruime garagebox aan te kopen (3m x 7,5m) voor € 35.000.

VP 299 500 Euro (appartement kelderberging) 35 000 euro (garagebox)

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2018), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 109 m², 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 299.500, ofwel ± € 2.748 per m². Online sinds april 2024. Het EPC-label is C (206 kWh/m²). Het pand dateert uit 1977.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 299.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
109 m²
Bouwjaar
1977
Prijs/m²
€ 2.748
EPC
206 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
RP77EJWXP-LG
Makelaar Code
386559
EPC Certificaat
20200806-0002300995-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2026 VB Partners €330.000
04/07/2025 Particulier €219.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Karel Oomsstraat 1, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 109 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.748 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1977.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
De gevraagde prijs bedraagt 299.500 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er is 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Karel Oomsstraat 1, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten