Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

VAN SCHOONBEKESTRAAT , 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
97 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€365.000

VAN SCHOONBEKESTRAAT - 2018 Antwerpen - Het Vinkenhof is uniek gelegen: in het centrum van Antwerpen, gelegen aan een beschermd park met oude bomen en ingeplant in een tuin aangelegd door landschapsarchitect Wirtz. In deze tuin bevindt zich een welness-paviljoen met een overdekt en verwarmd 16m zwembad, fitness, sauna en zonneterras.

Het Vinkenhof is gelegen tussen de Amerikalei en de Mechelsesteenweg en wordt ontsloten door de Jan Blockxstraat en de Van Schoonbekestraat. Beide zijn rustige, standingvolle residentiële straten zonder doorgaand verkeer. Het project heeft een goede bereikbaarheid: De afstand tot aan de E-19 richting Brussel en tot aan de ring rond Antwerpen bedraagt slechts 2 km, net zoals de afstand tot de Grote Markt van Antwerpen. Ook tram- en bushaltes vinden zich op 5 min. wandelafstand. De handelszaken van de Lange Lozanastraat en Mechelsesteenweg liggen in de directe omgeving.

Volledig afgewerkt en kwalitatief 2 slaapkamer appartement op parket ca. 97m² in uniek domein in het centrum van Antwerpen. Ideale investering ; Thans verhuurd aan 950euro/maand (basishuur) excl kosten en excl parking.

INDELING;
Inkomhal met apart toilet, lichte living met grote raampartijen, open ingerichte keuken voorzien van alle toestellen, aparte berging, 2 slaapkamers en een ingerichte badkamer met inloopdouche.

BIJZONDERHEDEN;
* Hoogstaande afwerking.
* Hoge eisen inzake akoestiek en veiligheid.
* Tuinaanleg landschapsarchitect Wirtz.
* Vinkenhof is gelegen aan een beschermd park met oude bomen.
* Onder het stelsel van registratie.
* Mogelijkheid tot aankopen van een parking.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 97 m². Het pand dateert uit 2014. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 365.000, ofwel ± € 3.763 per m². Online sinds juli 2021.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 365.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
97 m²
Bouwjaar
2014
Prijs/m²
€ 3.763
Aanvullende details
Referentie
5678120210730132408
Makelaar Code
2330204
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied - afgebakende oeverzone

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
21/08/2024 Sorenco €359.000
05/06/2024 Sorenco €359.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

VAN SCHOONBEKESTRAAT, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.763 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
De vraagprijs is 365.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 97 m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2014.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: VAN SCHOONBEKESTRAAT, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten