Lange Elzenstraat 5, 2018 Antwerpen
Lange Elzenstraat 5 - 2018 Antwerpen - Top locatie en allerhande winkels ;restaurants vinden we dit recent gerenoveerd appartement terug.
Het appartement geniet van een uitstekende bereikbaarheid met de singel op een steenworp verwijderd en openbaar vervoer die u in en uit de stad brengt.
Over de ganse gelijkvloerse verdieping van een erfgoedpand kunnen we het appartement terugvinden. Wanneer u binnenkomt in het appartement is er eerst ruimte gemaakt voor een handige vestiaire. De leefruimte aan de voorkant geniet van bijzonder veel lichtinval en kijkt uit op een gezellig pleintje thv de Balansstraat en de Lange Elzenstraat, beide zijn een enkelrichtingsstraat.
Verder vinden we de geïnstalleerde keuken terug, voorzien van alle gebruiksgemakken. Naast is een voorraadkamer , wasplaats .
Achteraan de keuken zorgt een nieuwe lichtkoepel voor aangenaam lichtinval. Logeerkamer of eetplaats kan gebruikt worden .
Vooraleer we slaapkamer bereiken treffen we eerst de badkamer voorzien van een enkele wastafel, een moderne inloopdouche en een toilet. De nachthal maakt plaats voor een ruime dressing.
Troeven:
- Uiterst interessante ligging
- Kwaliteitsvolle afwerking ganse appartement
- Dakconstructie/isolatie conform de nieuwe regelgeving
- Extra plaats bijkopen , kan gediend worden als garage , fietsenstaal of magazijn .
-geen syndicus kosten,
-appart centrale verwarming op gas
Wenst u ook eens te komen kijken
Neem dan gauw contact op :
0493938980
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Antwerpen (2018) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (194 kWh/m²). Het pand beschikt over 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 198.000. Online sinds april 2022.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lange Elzenstraat 5, 2018 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lange Elzenstraat 5, 2018 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.