Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Diercxsensstraat 19-6, 2018 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
63 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€249.000

Diercxsensstraat 19-6 - 2018 Antwerpen - In het weekend rondhangen op’t Zuid, iets eten bij Camion of The Finch en voor de apéro gewoon de Leien oversteken. Daar, recht tegenover ‘Den Bell’ en op wandelafstand van zowel de Troonplaats als de Marnixplaats ligt dit superfijn appartement.

Je betreedt het appartement op de 1ste verdieping meteen in de woonkamer. Grote raampartijen zorgen voor voldoende lichtinval. Er is plek voor zowel een salon, eetkamer en een bureau. Bovendien heb je met Den Bell als overbuur ‘s avonds geen inkijk. De keuken is open en voorzien van alle toestellen. In de aansluitende berging is ruimte voor je wasmachine, droogkast, diepvries,… het terras vooraan is geknipt voor een tafeltje en twee stoelen.

De badkamer is niet groot, maar is met een douchecabine, toilet en handdoekdroger wel praktisch ingericht. De slaapkamer daarentegen is zeer ruim. Een bed, bijna 4m aan kastruimte, een fiets aan de muur, … het past er allemaal in.

Het gebouw werd in 2012 volledig gerenoveerd. Er is een lift aanwezig en alle meters zijn apart. Het EPC is prima en de elektriciteit is conform. De vaste kosten zijn slechts 65 EUR/maand. Trouwens, de Stad zal Den Bel binnenkort in samenwerking met o.a. PAKT een volledig nieuwe, groene invulling geven.

Een velo station, supermarkten die op zondag open zijn en de nabijheid van leuke hotspots maken dit appartement de ideale plek om het stadsleven voor de volle 100% te beleven.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2018), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds mei 2022. Het omvat 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 63 m², 1 slaapkamer. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 637. Het EPC-label is B (157 kWh/m²). Het werd gerenoveerd in 2012. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 249.000, ofwel ± € 3.952 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 249.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
63 m²
Prijs/m²
€ 3.952
EPC
157 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 637
Referentie
Y68-KNXUJY0X
Makelaar Code
835474
EPC Certificaat
20220429-0002591920-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
In aanvraag
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
In aanvraag
Stedenbouwkundige bestemming
/
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Ligging & buurt

Diercxsensstraat 19-6, 2018 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Dit pand wordt aangeboden voor 249.000 euro.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 637 euro.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 3.952 euro per m².
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 63 m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 157 kWh/m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Diercxsensstraat 19-6, 2018 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten