Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Carnotstraat 105, 2060 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
103 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€259.000

Carnotstraat 105 - 2060 Antwerpen - KIJKDAG 7 OKTOBER - Afspraak via ilse.nuytemans@telenet.be of 0486/150650.
Dit ruime appartement, op de grens van Antwerpen en Borgerhout, werd gerenoveerd in 2012. Je komt binnen in de grote hal. Een dubbele glazen deur geeft uit op de lichtrijke woonkamer. Er is een bescheiden balkon waardoor je gerust van de zon kan genieten. Aansluitend vind je de keuken met oven, elektrische kookplaat, koelkast, vaatwasser en ontbijthoek. Vlak ernaast is er een zee aan opbergruimte in de ingemaakte kasten. De badkamer heeft een dubbele wastafel, bad-douchecombinatie en aansluiting voor de wasmachine. Het toilet is apart. Achteraan zijn de twee evenwaardige grote slaapkamers (15m² en 12m²) met leuk uitzicht (geen inkijk). Privé kelder van zo'n 4m².
Een ideale uitvalsbasis voor iedereen die graag dicht bij alles zit in hartje Antwerpen, op een boogscheut van het centraal station, de zoo, openbaar vervoer, scholen, horeca en winkels die elke dag open zijn.

Vaste kosten van -€100 per maand omvatten beheer van de lift en gemene delen, voorschot gas en water, en reservefonds van €30.
Elektriciteit conform. EPC B.

Auto parkeren Bijkomend krijg je de kans om een grote (6m x 3,5m) ondergrondse garagebox in perfecte staat aan te kopen in de Van Schoonhovenstraat (5 min wandelen). Foto's en prijs op te vragen.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2060), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 103 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 259.000, ofwel ± € 2.515 per m². Het EPC-label is B (104 kWh/m²). Online sinds september 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 259.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
103 m²
Prijs/m²
€ 2.515
EPC
104 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/06/2026 Particulier €2.000
28/03/2026 Particulier €2.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Carnotstraat 105, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 104 kWh/m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 259.000 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 2 slaapkamers.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.515 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 103 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Carnotstraat 105, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten