Viaduct-Dam 35, 2060 Antwerpen
Viaduct-Dam 35 - 2060 Antwerpen - Het karaktervolle appartement met hoge plafonds (3 meter) bevindt zich op ‘Den Dam’ en ligt in een bruisende buurt vlakbij Park Spoor Noord, niet ver van het Eilandje en op 10 min fietsen van het stadscentrum. De woning werd recentelijk gerenoveerd in 2021. Het appartement van 96m2 bevindt zich op de eerste verdieping.
Indeling – 96 m2
- Zeer ruime living (30 m2) met eetruimte en volledig uitgeruste keuken. Zowel de keuken als de living hebben veel lichtinval door de grote ramen.
- De keuken werd uitgerust met een groot gasvuur en ruime oven
- Een grote troef is het zeer ruime Zuid-West terras van 27m2! waar het heerlijk vertoeven is
- Elektrische zwarte rolluik werd in 2023 geplaatst aan de keukenraam
- Volledige gerenoveerde badkamer sinds 2021 met dubbele lavabo, toilet en inloopdouche
- 2 volwaardige, ruime slaapkamers (15m2 en 12m2)
Beide kamers werden in 2021 voorzien van ingebouwde kasten. Inclusief aansluiting voor wasmachine / droogkast.
In de volledige woning bevinden zich op maat gemaakte gordijnen
- Achtergevel: volledig gerenoveerd met crepi in 2020
Bijzonderheden
- Centrale ligging
- Geen gemeenschappelijke maandelijkse kosten
- Mogelijkheid voor autostaanplaats
- Plaats om fietsen te stallen
- EPC: B
- Digitale meters
- Dak: nieuwe roofing en isolatie sinds 2021
- Veiligheidsdeur aan inkom
Bezoekmoment na afspraak via viaductdam35@gmail.com of 0474324481. Geen Immo.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Viaduct-Dam 35, 2060 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Viaduct-Dam 35, 2060 Antwerpen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te koop in Antwerpen
Recent verkocht in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.