Generaal Lemanstraat 2, 8370 Blankenberge
Generaal Lemanstraat 2 - 8370 Blankenberge - Dit uiterst ruime appartement op de zesde verdieping van een goed onderhouden residentie is gelegen op de Grote Markt in het levendige centrum van Blankenberge. Op een boogscheut van winkels, strand en openbaar vervoer kan men dit appartement treffen. Als u zich op het terras begeeft, heeft u een prachtig uitzicht op de Grote Markt en het hinterland.
Via de inkomhal met ingemaakte vestiaire treden we binnen in een opvallend ruime en lichtrijke woonkamer met aansluitend een ingerichte keuken en aanpalend een zeer ruim terras die ons een verzicht biedt over de Grote Markt. In de inkomhal treffen we verder een eerste slaapkamer. De nachthal, voorzien van een gastentoilet, mondt uit op een dressingruimte. Verder bereiken we een kleine kinderkamer, met bijhorende doucheruimte, en een masterbedroom die uitgerust werd met een aansluitende badkamer en aansluitend terras. Hier ontvangen we de ochtend- en eerste middagzon.
De verwarming is centraal op aardgas (vernieuwde ketel) en er is dubbele beglazing aanwezig.
Deze topper beschikt over 2 terrassen waarbij men de hele dag door optimaal kan genieten van de zon. De ligging is uiterst ideaal met in de nabije omgeving apothekers, banken, detailhandel, openbaar vervoer en scholen.
Bovendien beschikt deze Topper over een kelderberging van zo'n 4.5 m². De lift brengt U tot de 6de verdieping.
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Blankenberge (8370) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 475.000, ofwel ± € 3.519 per m². Je vindt er 3 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 135 m², een perceel van 140 m². Het EPC-label is B (128 kWh/m²). Online sinds augustus 2023.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Generaal Lemanstraat 2, 8370 Blankenberge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Generaal Lemanstraat 2, 8370 Blankenberge
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Blankenberge.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.