Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Alexander Franckstraat 226-2de-verd, 2530 Boechout

Appartement in Boechout
85 m² wonen
2005 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€199.000

Alexander Franckstraat 226-2de-verd - 2530 Boechout - Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping (zonder lift) van een verzorgd gebouw in de wijk 't Voske. Deze kindvriendelijke wijk is centraal gelegen tov invalswegen (Provinciesteenweg Mortsel - Lier), openbaar vervoer kunt u terugvinden met treinstation/tram/bus op wandelafstand, de sportievelingen kunnen direct aansluiten op de fietsostrade tussen Antwerpen en Lier. Het dorpscentrum van Boechout met leuke winkels en horeca bevindt zich op een boogscheut van het appartement. Voor de kleinste bewoners is er in de achterliggende straat (doorsteek mogelijk) nog een leuk speelplein met voetbal, basketbal, petanque en speeltuigen. Het appartement kom je binnen via de inkomhal met ingemaakte vestiairekasten en een apart toilet. Aan de voorzijde ligt een ruime woonkamer met aansluitend de keuken welke is voorzien van toestellen. Achteraan zijn er 2 slaapkamers met zicht op de gemeenschappelijke tuin, een aparte dressing/bureau/berging en een badkamer met ligbad, dubbele wastafel, extra toilet en een aansluiting voor wasmachine. Achterin het garagecomplex is een afgesloten garagebox inbegrepen in de prijs. Troeven; Kindvriendelijke buurt Dichtbij alle invalswegen Vernieuwd geïsoleerd dak Grote gemeenschappelijke tuin Private kelder Perfecte investering Is dit iets voor u Contacteer ons kantoor: 03 289 11 00 of hallo@era-dekern.be!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Grond
2005 m²
Bouwjaar
1975
Prijs/m²
€ 2.341
EPC
260 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
8948320220113123241
Makelaar Code
1036109
EPC Certificaat
20220111-0002523186-RES-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Alexander Franckstraat 226-2de-verd, 2530 Boechout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Alexander Franckstraat 226-2de-verd, 2530 Boechout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Boechout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten