Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Hogeweg 64, 2140 Borgerhout

Appartement in Borgerhout
2 slaapkamers
1 badkamers
€199.999

Hogeweg 64 - 2140 Borgerhout - Dit appartement is gerenoveerd in 2024 en is volledig terug mee met de tijd. Gelegen op een steenworp van de prachtige concertzaal De Roma en omsingeld door alle mogelijke transportmiddelen zoals trein, tram, bus en stadsfietsen.

De combinatie airco’s zorgen voor een knusse warmte in de winter en een verfrissende nachtrust in de zomer. Het hele appartement werkt volledig op elektriciteit dus geen dure gasrekening meer maar enkel €40 elektriciteit en €30 water per maand.

Nieuwe, geëquipeerde, open keuken met elektrische warmteboiler, oven, dampkap en afwasmachine.

Badkamer met douche en wc. 2 ruime slaapkamers van 15m2.

Geen maandelijkse vaste kosten daar het een klein appartementsgebouw is met slechts 4 woonunits elks bewoond met rustige en vriendelijke mensen.

Ten slotte is er ook nog de mogelijkheid om in het naastgelegen appartementsgebouw een autostaanplaats te huren.

Bel gerust voor meer info of een afspraak op 0473493928.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.999
Type
Appartement

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
31/01/2025 Particulier €199.999
14/01/2025 Particulier €207.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Hogeweg 64, 2140 Borgerhout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Hogeweg 64, 2140 Borgerhout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten