Homsemstraat 43 - 3891 Borlo - Ben jij opzoek naar een leuk instapklaar appartement met al het nodige comfort en in alle rust maar toch op een boogscheut van het centrum van Gingelom en omliggende steden Dan is dit zoekertje zeker en vast het bekijken waard!
Dit knap appartement met een bewoonbare oppervlakte van circa 100m² werd opgetrokken in 1990 en werd in 2015 gerenoveerd.
We betreden het appartement via de apart inkomdeur links gelegen van het gebouw. We komen via de inkomhal terecht in de ruime leefruimte. Aansluitend treffen we hier ook de moderne keuken. Deze werd uitgerust met voldoende aanbouwkasten en alle toestellen werden voorzien. Achter de keuken kunnen we ook nog een praktische berging terugvinden.
Aan de rechterkant van het appartement vinden we de nachthal die ons leidt naar de ruime slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers hebben een oppervlakte van /- 14m². Ook kunnen we via de nachthal het aparte toilet vinden.
Grote troef aan het appartement is dat het niet over één maar twee terrassen beschikt!Ook is het appartement voorzien van airco en van rolluiken achteraan en in de slaapkamers.
Bijkomende troef aan het appartement is dat er een private autostaanplaats en een garagebox voorzien is. Ideaal voor er je wagen te parkeren alsook extra bergruimte!
Ook is er nog een grote gemeenschappelijke tuin voorzien.
Hebben wij je interesse kunnen opwekken met dit instapklaar appartement omgeven door groen Maak dan snel een afspraak via 011/98.88.98.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.