Rue de l'Autonomie 20, 1070 Cureghem
Rue de l'Autonomie 20 - 1070 Cureghem - ERA CHATELAIN biedt dit appartement in zeer goede staat aan, ideaal gelegen in een prachtig neoklassiek gebouw uit begin 1900 in Anderlecht met een oppervlakte van 100 m².
Bestaande uit
Een ruime, lichte woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 2 slaapkamers, een dressing, een badkamer, een apart toilet, een bijkeuken/berging, twee kelders, 1 terras op het zuiden.
U zult houden van :
Technische kenmerken: dubbele beglazing, lift tot standaard, individuele ketel, hoogrendement convectorverwarming, groen dak
Servicekosten: €133/maand, waarvan €83 voor fondsenwerving en €50 voor gemeenschappelijke ruimten
Geschatte potentiële huur: €1.300
De flat is beschikbaar voor Acte.
Virtueel bezoek beschikbaar: https://nodalview.com/s/1cWxAyHHXCQu5c2dFaKv7D
Onze ERA COMFORT GARANTIE garandeert al uw vaste installaties voor een zorgeloze aankoop. Inlichtingen en bezoeken: 32 2 535 98 98 . Ontdek al onze panden te koop exclusief beschikbaar op era.be/chatelain
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de l'Autonomie 20, 1070 Cureghem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue de l'Autonomie 20, 1070 Cureghem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Cureghem.
Marktcijfers in Cureghem
Vergelijkbare panden te koop in Cureghem
Recent verkocht in Cureghem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.