Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koninginnelaan 10-0401, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
65 m² wonen
1100 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€280.000

Koninginnelaan 10-0401 - 8660 De Panne - De Panne: charmant appartement met een geweldig uitzicht! Dit cosy dakappartement is gelegen in de goed gelegen residentie Angulus . Een aangename residentie in een rustige buurt. Dankzij de ligging zijn het centrum, het strand, de natuurreservaten en het openbaar vervoer op wandelafstand van het appartement.
Indeling: Het appartement bestaat uit een zeer ruime inkomhal, een lumineuze woonkamer met open keuken van waaruit u toegang heeft tot een aangenaam terras met prachtig uitzicht op De Panne. Verder is er een eethoek, een badkamer met bad en toilet en een slaapkamer met ingebouwde kasten aanwezig. De mezzanine wordt gebruikt als extra slaapruimte.
Bent u op zoek naar een comfortabel appartement aan zee Dan is dit wat je zoekt!
Neem contact met ons op voor een bezoek! ERA SERVIMO DE PANNE 058/22.41.70

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 65 m², een perceel van 1.100 m². Het pand dateert uit 1993. Het EPC-label is E (463 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 280.000, ofwel ± € 4.308 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 93.900. Online sinds mei 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 280.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
65 m²
Grond
1100 m²
Bouwjaar
1993
Prijs/m²
€ 4.308
EPC
463 kWh/m² E
Aanvullende details
Referentie
C2FT5IVY-C1G
Makelaar Code
1145129
EPC Certificaat
20230209-0002802850-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Koninginnelaan 10-0401, 8660 De Panne

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1993.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 93.900 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koninginnelaan 10-0401, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten