Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Duinkerkelaan 116, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
75 m² wonen
81 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€270.000

Duinkerkelaan 116 - 8660 De Panne - CENTRAAL GELEGEN NIEUWBOUWPROJECT OP 50M VAN HET MARKTPLEIN VAN DE PANNE.Op 50m van het marktplein van De Panne en gelegen in een rustige straat ligt ons nieuwbouwproject ”Castellum”. Residentie ”Castellum” telt 10 appartementen en 2 penthouseappartementen. Er zijn twee parkeerplaatsen beschikbaar.De appartementen worden afgewerkt met kwalitatieve materialen en aandacht voor de nieuwste trends. Deze nieuwbouwappartementen zijn perfect om zelf in te wonen of als investering om te verhuren. Ze beschikken over een mooi terras. De grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan zonlicht. De appartementen hebben een woonoppervlakte tussen de 75m² en 86m². Verkoop onder btw-stelsel en registratie op de grondwaarde. E-peil 40. Prijzen vanaf 255.000 EUR.Troeven van deze residentie : centrale en rustige ligging, dichtbij openbaar vervoer, kleinschalige residentie, hoogwaardige afwerking op maat van de klant.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in De Panne (8660) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 75 m², een perceel van 81 m². Het pand dateert uit 2023. Het EPC-label is A (40 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 270.000, ofwel ± € 3.600 per m². De vraagprijs werd tijdens de looptijd verlaagd van € 295.000 naar € 270.000 (-8%). Online sinds september 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 270.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Grond
81 m²
Bouwjaar
2023
Prijs/m²
€ 3.600
EPC
40 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
D0D69NEQM6U9
Makelaar Code
3574441
EPC Certificaat
In aanvraag
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Voorkooprecht
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/05/2026 Agence Leroy €225.000
06/05/2026 Agence Leroy €39.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Duinkerkelaan 116, 8660 De Panne

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in De Panne?
De vraagprijs is 270.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Dit pand werd gebouwd in 2023.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 75 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 40 kWh/m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Ja.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Duinkerkelaan 116, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten