Duinkerkelaan 102-J0, 8660 De Panne
Duinkerkelaan 102-J0 - 8660 De Panne - In de residentie Witte Berg te De Panne, vlakbij zee en de dijk vinden we het verhoogde gelijkvloers appartement (90m²) te koop. Het appartement heeft een ideale ligging, op enkele stappen van het centrum en allerhande faciliteiten. Dit appartement biedt een prachtig frontaal zicht op zee. Meubels inbegrepen en mogelijkheid tot aankoop van een garage (16m²) in de ondergrondse verdieping van hetzelfde gebouw. Zoek je immo in De Panne Lees dan zeker verder!
INDELING:
> Gelijkvloerse verdieping (gelegen op een duin):
- inkomhal met vestiaire en berging
- lichtrijke leefruimte met aansluitend terras en zicht op zee
- open keuken voorzien van elektrische kookplaat, dampkap, koelkast met diepvriesvak, oven, microgolfoven, vaatwasmachine, wasmachine en dubbele spoelbak
- slaapkamer (1) met dubbel bed en kasten
- badkamer (1) met douche, toilet en lavabo
- slaapkamer (2) met twee uitklapbare stapelbedden
- badkamer (2) met douche en lavabo
- gastentoilet
> Rondom het appartement bevindt zich een ruim terras van 28 m² dat zowel zongericht is als zeezicht geniet. Dit terras werd recent vernieuwd.
> Kelderverdieping:
- mogelijkheid tot aankoop van garagebox (16m²)
- gemeenschappelijke fietsen- en afvalberging
ALGEMEEN:
- vernieuwde parketvloer over het volledige appartement
- elektriciteit conform
- gemeubeld
- dubbele beglazing, pvc/hout
Bent u op zoek naar een instapklaar appartement, ter investering of voor tweede verblijf Aarzel zeker niet contact op te nemen met ons kantoor Dewaele Koksijde: 058 330 600
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in De Panne (8660), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.180. Het pand dateert uit 1989. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 525.000, ofwel ± € 5.833 per m². Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 90 m², 2 slaapkamers. Online sinds juli 2022. Het EPC-label is D (387 kWh/m²).
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Duinkerkelaan 102-J0, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Duinkerkelaan 102-J0, 8660 De Panne
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel kost dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Is er een recht van voorkoop?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is het kadastraal inkomen?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.