Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Wouter Haecklaan 13, 2100 Deurne

Appartement in Deurne
90 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€225.000

Wouter Haecklaan 13 - 2100 Deurne - Het recent gerenoveerd appartement bevindt zich op de eerste verdieping in een goed onderhouden gebouw aan de rand van het Rivierenhof in Deurne. Je vindt er de ideale combinatie tussen een goede bereikbaarheid, winkels in de buurt en de nodige rust.

Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers. De inkom heeft ingebouwde kasten en een handige berging voor wasmachine en droogkast. De badkamer met inloopdouche en het toilet zijn apart. De lichtrijke leefruimte geeft toegang tot het terras waar je in de ochtend kan genieten van een koffie. De keuken is uitgerust met ingebouwde koelkast met aparte vriezer, oven, inductie kookplaat met dampkap en dubbele lavabo. In de kelderverdieping van het appartementsgebouw bevindt zich een droge kelderberging.

Het EPC was gemeten voor de renovatiewerken. Alle enkele ramen (beide slaapkamers en keuken) zijn gewisseld voor dubbele ramen. Het nieuwe EPC-attest is in aanvraag. De elektriciteit is conform tot en met 2041.

Het appartement kan u bezichtigen op elke zondag van 13u tot 17u op afspraak. U kan mij contacteren via mail (patryk.bkn@gmail.com) of via telefoon (0483 689 234). Het liefst een mailtje of sms sturen.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Deurne (2100) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 225.000, ofwel ± € 2.500 per m². Het pand dateert uit 1970. Online sinds augustus 2023. Het telt een bewoonbare oppervlakte van 90 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het EPC-label is B (173 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 225.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Bouwjaar
1970
Prijs/m²
€ 2.500
EPC
173 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
31/01/2025 Particulier €235.000
19/09/2024 Clissen €179.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Wouter Haecklaan 13, 2100 Deurne

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1970.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 173 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.500 euro per m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 225.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Wouter Haecklaan 13, 2100 Deurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten