Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Boekenberglei 45, 2100 Deurne

Appartement in Deurne
65 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€164.000

Over deze woning

Op 14 oktober organiseer ik een kijkdag voor mijn charmante appartement in Deurne, dat op een steenworp afstand ligt van de pittoreske parken Boerlaer en Boekenberg. Dit volledig instapklare appartement combineert prachtige authentieke elementen met moderne gemakken waaronder een eiken hardhouten parketvloer en een overdekt terras. Het unieke karakter wordt versterkt door de mooie gang die naar de gezellige woonkamer leidt. Vanuit de rustige slaapkamer heb je een sereen uitzicht op de aangrenzende tuinen. De ruime badkamer is uitgerust met een bad en biedt voldoende ruimte voor zowel een wasmachine als een droogkast. De ligging van het appartement is ronduit fantastisch: tussen de twee mooiste parken van Deurne en met buurtwinkels zoals een bakker, slager en supermarkt om de hoek. Bovendien bevindt de tramhalte voor routes richting het centrum, Wommelgem en Wijnegem zich op minder dan 100 meter afstand. Recentelijk nog, eind augustus 2023, is het dak volledig gerenoveerd en geïsoleerd wat bijdraagt aan de duurzaamheid en energie-efficiëntie van het appartement. Om het plaatje compleet te maken, bied ik enkele meubels te koop aan voor een schappelijke prijs wegens samenwonen. Ik kijk uit naar je reactie!

Omschrijving van de makelaar

Boekenberglei 45 - 2100 Deurne - KIJKDAG 14/10!

Ik verkoop mijn appartement in Deurne, vlakbij Boerlaer en Boekenberg park. Er is een hardhouten eiken parketvloer, met mooie authentieke elementen. Het appartement is volledig instapklaar, en beschikt over een overdekt terras. De ligging, tussen de twee mooiste parken van Deurne is een heel fijn pluspunt.
Het is een ideaal en betaalbaar startersappartement, met veel charme. Via de mooie gang kom je de living binnen..
De slaapkamer heeft uitzicht op de tuinen achterin, wat een erg rustige omgeving creëert.
De ruime badkamer heeft een bad, en ruimte voor wasmachine en droogkast.
Broodjeszaak/beenhouwer, supermarkt om de hoek, en tramhalte richting centrum/Wommelgem/Wijnegem binnen de 100 meter.
Het dak is volledig gerenoveerd en geïsoleerd, nog eind augustus 2023.
Wegens samenwonen kunnen sommige meubels voor een prikje worden overgenomen. Stuur een mail naar annemarie.deroeck@gmail.com bij interesse ;)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 164.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
65 m²
Prijs/m²
€ 2.523
EPC
169 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
23/01/2024 Particulier €164.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Boekenberglei 45, 2100 Deurne

Veelgestelde vragen over dit pand

Waar bevindt het appartement zich?
Het appartement ligt in Deurne, dichtbij de parken Boerlaer en Boekenberg.
Wat zijn enkele van de authentieke elementen van het appartement?
Het appartement heeft een hardhouten eiken parketvloer en andere mooie kwaliteitselementen.
Hoeveel slaapkamers heeft het appartement?
De omschrijving vermeldt één slaapkamer, met uitzicht op de tuinen achter het appartement voor een rustige omgeving.
Wat zijn de voorzieningen in de buurt van het appartement?
Er is een broodjeszaak/beenhouwer en een supermarkt om de hoek. Bovendien is er een tramhalte binnen de 100 meter die richting het centrum, Wommelgem of Wijnegem gaat.
Wat is de staat van het dak?
Het dak van het appartement is volledig gerenoveerd en geïsoleerd, dit werd nog gedaan in augustus 2023.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Boekenberglei 45, 2100 Deurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten