Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Ergo-de Waellaan 1-4, 2100 Deurne

Appartement in Deurne
2 slaapkamers
1 badkamers
€139.000

Ergo-de Waellaan 1-4 - 2100 Deurne - Degelijk en ruim 2 slaapkamer appartement met zonnig terras – gelegen in een verzorgd gebouw op wandelafstand van het mooie “Ter Rivierenhof” en op een boogscheut van de belangrijkste invalswegen. Zeer gunstige EPC score van 123 kWh/m²! Totale oppervlakte ca 100m². Via de nieuwe veiligheidsdeur komt u binnen in de ruime inkomhal met vestiairekast. Hier op volgend heeft u een mooie leefruimte op blokjesparket die dankzij de grote ramen steeds kan genieten van een mooie lichtinval. De keuken sluit hier dankzij de opengemaakte tussenmuur goed op aan. Deze degelijke keuken is grondig uitgerust met een dubbele spoelbak, elektrische kookplaat met 4 zones, dampkap, koelkast, diepvriezer, microgolf oven, vaatwasser en meer dan voldoende opbergruimte. Ook een ontbijttafel werd hier voorzien. Aan de achterzijde komt u via de nachthal die eveneens beschikt over een vestiairekast bij de overige kamers. Zoals onder andere de volledig betegelde badkamer met ligbad, lavabo met spiegelkast en verlichting, kast voor handdoeken, verluchting en een aansluiting voor een wasmachine. Het toilet met handenwasser is apart.   De 2 slaapkamers bevinden zich ook aan de rustige achterzijde waarvan één toegang verschaft tot het terras via de glazen schuifpui. Extra bergruimte heeft u ter beschikking in de droge kelderruimte. Ondanks dat het appartement een likje verf kan gebruiken kan u hier met een beperkt budget iets prachtig van maken! Bijzonderheden: *Recente dubbele beglazing in aluminium profielen (bj.2012 – 8600€) *Veiligheidsdeur (bj. 2014 – 2645€) *Lift reeds conform *Dak enkele jaren geleden gerenoveerd *Zeer energiezuinig *Individuele verwarmingsinstallatie op aardgas *Beperkte algemene kosten ondanks lift *Zonnig terras Voor GRATIS SCHATTING ga naar www.immovasta.be of bel 03/289.70.30. (Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Vv)

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Deurne (2100) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds oktober 2015. Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 139.000. Het EPC-label is A+.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 139.000
Type
Appartement
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Ergo-de Waellaan 1-4, 2100 Deurne

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 139.000 euro.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is U7D-028D434P.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er is 1 badkamer.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 0 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Ergo-de Waellaan 1-4, 2100 Deurne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deurne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten