Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Romeinse Put 93, 2650 Edegem

Appartement in Edegem
88 m² wonen
€222.000

Romeinse Put 93 - 2650 Edegem - Dit 2-3 slaapkamer appartement is ideaal gelegen in de nabijheid van het centrum van Edegem en op korte afstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Daarnaast biedt het gemakkelijke toegang tot belangrijke verbindingswegen.
Het appartement beschikt over terrassen aan beide zijden en biedt vanaf het hoofdterras een spectaculair zicht op het park 'Romeinse Put'. Het bevindt zich op de vijfde verdieping en is gemakkelijk bereikbaar via de lift in het gebouw.
Het gebouw is goed onderhouden en van hoge kwaliteit.
Gedetailleerde beschrijving:
We betreden het appartement via de inkomhal, waar plaats is voor een vestiaire. De woonkamer is licht, rustig en biedt een knap zicht op het groene park 'Romeinse Put'. De halfopen keuken is volledig uitgerust en in goede staat. Het appartement is dan ook instapklaar.
Naast de woonkamer bevindt zich de tweede slaapkamer en een handige berging. De nachthal biedt toegang tot de badkamer, een tweede grote berging, een apart toilet en de grote slaapkamer aan de voorzijde van het gebouw.
De badkamer is ruim en voorzien van een bad en douche in bad, evenals een dubbele wastafel en een tweede toilet. Er is voldoende ruimte voor een wasmachine en droger. De tweede grote berging biedt extra opslagruimte en bevat een vernieuwde, condenserende gasketel.
De hoofdslaapkamer was oorspronkelijk verdeeld in twee slaapkamers, maar kan gemakkelijk opnieuw worden opgedeeld. Deze slaapkamer biedt toegang tot het tweede terras, waar u opnieuw kunt genieten van een groen panorama.
Voor het gebouw zijn er twee parkeerplaatsen beschikbaar. Eén daarvan is begrepen in de vraagprijs en de andere is optioneel aan te kopen. De vraagprijs voor de parkeerplaats bedraagt €12.500.
Aarzel niet om contact op te nemen voor een bezichtiging en laat u overtuigen door deze unieke kans!

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Edegem (2650) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 222.000, ofwel ± € 2.523 per m². De woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 88 m². Het EPC-label is B (113 kWh/m²). Online sinds april 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 222.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
88 m²
Prijs/m²
€ 2.523
EPC
113 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
SY2V6-DFGC7E
Makelaar Code
2491
EPC Certificaat
20230212-0002808214-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet van toepassing
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Voorkooprecht
Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
In aanvraag

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2026 Particulier €239.000
18/01/2026 Particulier €225.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Romeinse Put 93, 2650 Edegem

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de vraagprijs van dit pand in Edegem?
De vraagprijs is 222.000 euro.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.523 euro per m².
Wat is de EPC waarde?
De EPC waarde is 113 kWh/m².
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is In aanvraag.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 88 m².
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is SY2V6-DFGC7E.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Romeinse Put 93, 2650 Edegem Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten