Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Alfons Wensstraat 27-202, 2180 Ekeren

Appartement in Ekeren
90 m² wonen
2 slaapkamers
€285.000

Over deze woning

In een rustige woonwijk nabij het centrum van Ekeren ligt dit charmante appartement met 2 slaapkamers op de tweede verdieping. Geniet van alle voordelen van de stad terwijl je toch in een rustige buurt staat, waar winkels, scholen, openbaar vervoer en het op- en afrittencomplex "Leugenberg" binnen wandelafstand zijn. Via een lift komen we op de tweede verdieping en daar hebben we toegang tot de inkomhal met gastentoilet en berging/technische ruimte. De ruime leefruimte met aangrenzende keuken ligt vooraan en aan de achterzijde bevinden zich twee ruime slaapkamers met elk hun terras. Naast het gastentoilet is er ook nog een luxueuze badkamer voorzien van een inloopdouche en lavabo. Op het gelijkvloers vinden we nog een autostaanplaats en een garage met manuele sectionaalpoort. Hier heb je rechtstreekse toegang tot het complex. Dit gebouw is gebouwd in 2006 en voldoet aan alle veiligheidsmaatregelen om asbest te vermijden, evenals de elektriciteit die conform AREI is. Er is ook nog een kelderberging. Bezoek www.immomatrix.be voor meer informatie of een gratis schatting.

Omschrijving van de makelaar

Alfons Wensstraat 27-202 - 2180 Ekeren - In een rustige woonwijk nabij het centrum van Ekeren ligt dit appartement met 2 slaapkamers op de tweede verdieping. Op wandelafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en de nabijheid van het op-en afrittencomplex "Leugenberg" ben je snel op weg richting Antwerpen of Nederland.

Via de lift komen we op de tweede verdieping. Daar verwelkomen we je in de inkomhal met gastentoilet en berging/technische ruimte. Vooraan heb je de ruime leefruimte met aangrenzend de keuken. Achteraan 2 ruime slaapkamers met telkens toegang tot het terras. De ruime badkamer is voorzien van een inloopdouche en lavabo. Op het gelijkvloers is er nog een autostaanplaats en garage met manuele sectionaalpoort met rechtstreekse toegang tot het complex.

- Lift
- Garage met autostaanplaats
- EPC = Label B
- geen renovatieverplichting van toepassing
- Bouwjaar 2006
- Asbestveilig
- Elektriciteit conform AREI
- Kelderberging

Voor uw bezoek ter plaatse, meer info of een gratis schatting - www.immomatrix.be - 03/500.14.00

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 285.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
90 m²
Bouwjaar
2006
Prijs/m²
€ 3.167
EPC
169 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.047
Referentie
24V51EV1AB67
Makelaar Code
4017
EPC Certificaat
20231018-0003017742-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Geen afgebakende zones

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Alfons Wensstraat 27-202, 2180 Ekeren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Alfons Wensstraat 27-202, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten