Clos du Parnasse 3, 1050 Elsene
Clos du Parnasse 3 - 1050 Elsene - Virtuele tour beschikbaar - In de wijk Luxemburgplein in Elsene - Uw vastgoedkantoor ERA Châtelain biedt u dit prachtige 1 slaapkamer appartement te koop aan met terras.
De woning bestaat uit een mooie woonkamer, een keuken, een slaapkamer, een badkamer met toilet en een mooi terras. Maandelijkse lasten: 210 € / maand (alles behalve elektriciteit). Ideaal gelegen nabij transport en winkels, zal deze woning ook een zeer goede investering zijn met een verhuurpotentieel van 900 € / maand. Appartement verkocht met meubels.
Info & Bezoeken op 02 535 98 98. Meer info over dit appartement te koop in Elsene exclusief beschikbaar op era.be/chatelain
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Elsene (1050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.000. Het EPC-label is C (246 kWh/m²). Het pand dateert uit 1979. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 285.000, ofwel ± € 4.750 per m². Je vindt er een perceel van 12.604 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 60 m². Online sinds februari 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Clos du Parnasse 3, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Clos du Parnasse 3, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.