Avenue Franklin Roosevelt 146, 1050 Elsene
Avenue Franklin Roosevelt 146 - 1050 Elsene - Unieke ligging, in de buurt van ULB en Bois de la Cambre Unieke ligging: Avenue Franklin Roosevelt, in de buurt van ULB en Ter Kameren Bos. Deze zeer leuke studio biedt -40m ruimte. Er is een mooie woonkamer met keuken die toegang geeft tot een terras van -5m. Er is ook nog een badkamer en een kleine bergruimte. Aantrekkelijke investering gezien de ligging. Zeker een bezoek waard PEB: G
Kerngegevens van dit pand
Dit pand (appartement) in Elsene (1050) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 145 m². Het pand dateert uit 1930. Het EPC-label is A+. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 420.000, ofwel ± € 2.897 per m². Online sinds juni 2012.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue Franklin Roosevelt 146, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue Franklin Roosevelt 146, 1050 Elsene
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te koop in Elsene
Recent verkocht in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.