Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gouverneur Alex Galopinstraat 8, 3600 Genk

Appartement in Genk
115 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€224.500

Gouverneur Alex Galopinstraat 8 - 3600 Genk - Ter hoogte van de Gouverneur Alex. Galopinestraat 8, treffen we dit ruime appartement van maar liefst 115m2 . Het is hier uiterst rustig wonen, maar toch met alle nodige faciliteiten om de hoek.Ook beschik je over een goede verbinding, zo is de oprit van de E314 op slechts enkele minuten hier vandaan en ben je op een boogscheut verwijderd van Genk centrum.
Via de lift, bereiken we te tweede verdieping, waar het appartement gelegen is.De praktische inkomhal met apart gasten toilet, leidt ons naar de riante leefruimte. Dankzij de grote raampartijen beschik je over voldoende natuurlijk lichtinval wat zorgt voor een aangename en lichtrijke ruimte. In de keuken werd de moderne stijl van het appartement doorgetrokken; men koos hier voor strakke witte aanbouwkasten en een onderhoudsvriendelijk grijs werkblad. Aansluitend vinden we hier ook nog een praktische berging waar zich eveneens de aansluitingen voor de wasmachine en droogkast bevinden.
Aan de achterzijde van het appartement, zijn de slaapvertrekken gelegen. Men beschikt hier over twee aangename slaapkamers, beide voldoende ruim voor het plaatsen van een tweepersoonsbed en een grote kleerkast.
De mooi betegelde badkamer is voorzien van een stijlvolle inloopdouche, enkele wastafel en een toilet.
Zit jij graag eens buiten Dat kan hier op het gezellige privé terras of in de gemeenschappelijke tuin!
Als kers op de taart beschikt het appartement nog over een eigen ondergrondse autostaanplaats, dewelke inbegrepen is in de prijs!
Is dit het appartement waar jij naar opzoek bent Wees er dan snel bij en contacteer ons via michelle@maximmo.be of 089/35.00.00

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Genk (3600), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 224.500, ofwel ± € 1.952 per m². Online sinds mei 2021. Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 115 m², 2 slaapkamers, 1 badkamer. Het pand dateert uit 2012. Het EPC-label is A (91 kWh/m²). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 618.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 224.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
115 m²
Bouwjaar
2012
Prijs/m²
€ 1.952
EPC
91 kWh/m² A
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 618
Referentie
9475120210512030709
Makelaar Code
989487
EPC Certificaat
20210322-0002391084-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Ligging & buurt

Gouverneur Alex Galopinstraat 8, 3600 Genk

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 1.952 euro per m².
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 115 m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 224.500 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2012.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Gouverneur Alex Galopinstraat 8, 3600 Genk Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Genk.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten