Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Louis Van Houttestraat 62-301, 9050 Gentbrugge

Appartement in Gentbrugge
85 m² wonen
128 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€315.000

Louis Van Houttestraat 62-301 - 9050 Gentbrugge - VERKOCHT, compromis in opmaak. Dit appartement is gelegen in een aangename, kleinschalige residentie (bestaande uit 3 appartementen). De indeling van dit duplexappartement is als volgt: via de tweede verdieping komt u in de inkomhal terecht, met de aanwezigheid van een afzonderlijk toilet, 2 slaapkamers en een badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel. De lichtrijke open keuken en leefruimte met terras, situeren zich op de derde verdieping, voorzien van een strakke gepolierde betonvloer, ingebouwde spots en gezellige gashaard. De keuken is uitgerust met alle hedendaagse toestellen en beschikt aansluitend over een apart toilet. De gunstige ligging vlakbij het Keizerspark, in de directe omgeving van diverse winkels, openbaar vervoer en invalswegen is zeker een pluspunt. Bijkomende troeven aan dit duplexappartement zijn de praktische zolderruimte, aanwezigheid van video- en parlofonie, hogerendementsbeglazing en lage gemeenschappelijke kosten. Verrast door dit aanbod Contacteer ons via 09/225.00.78 voor een bezoek. 

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Grond
128 m²
Bouwjaar
2013
Prijs/m²
€ 3.706
EPC
139 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
8196520210820114835
Makelaar Code
62838
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet van toepassing
Dagvaarding uitgebracht
Nog niet aangevraagd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Louis Van Houttestraat 62-301, 9050 Gentbrugge

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Louis Van Houttestraat 62-301, 9050 Gentbrugge Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten