Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan de Coomanstraat 49, 9500 Geraardsbergen

Appartement in Geraardsbergen
333 m² wonen
1124 m² perceel
€645.000

Over deze woning

Deze opbrengsteigendom in topconditie, gelegen in Zandbergen (Geraardsbergen), biedt drie kwaliteitsvolle appartementen, beheerd zonder syndicus. Het pand ligt gunstig dichtbij scholen, winkels en openbaar vervoer, zoals bus en trein. Het gebouw heeft de afgelopen jaren verschillende renovaties ondergaan, waaronder een nieuwe crepi, dakisolatie en vernieuwde ramen. Alle appartementen zijn momenteel verhuurd en bevinden zich in uitstekende staat. Appartement 1 biedt twee slaapkamers, een tuin, een ondergrondse garage en kelder op het gelijkvloers. Het heeft een EPC van 272kWh/m² per jaar en een cv op aardgas. Appartement 2, ook gelijkvloers, omvat twee slaapkamers, een terras, tuin, garagebox en kelder. Het heeft een EPC van 297kWh/m² per jaar en eveneens een cv op aardgas. Appartement 3, gelegen op de eerste verdieping, beschikt over drie slaapkamers, een dakterras, zolder, tuin, berging en twee garageboxen. Het EPC is 313kWh/m² per jaar met een verwarmingssysteem op stookolie. Elk appartement heeft een geldige elektrische keuring. De huidige totale huur bedraagt €2.355,00 per maand. Na indexatie kan de mogelijke opbrengst oplopen tot €2.507,55 in december 2023.

Omschrijving van de makelaar

Jan de Coomanstraat 49 - 9500 Geraardsbergen - Opbrengsteigendom in uitstekende staat met 3 appartementen
Gelegen in Zandbergen (Geraardsbergen) kan u deze opbrengsteigendom vinden met 3 appartementen, zonder syndicus.

Het gebouw bevindt zich nabij scholen, winkels en openbaar vervoer (bus & trein).
Er hebben verschillende renovaties plaatsgevonden in de afgelopen jaren zoals een nieuwe crepi, dakisolatie en nieuwe ramen.

Alle appartementen zijn in goede staat en zijn op dit ogenblik verhuurd.
Appartement 1:
-Gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers, tuin, ondergrondse garage en kelder
-CV op aardgas
-EPC 272kWh/m²jaar

Appartement 2:
-Gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers, terras, tuin, garagebox en kelder
-CV op aardgas
-EPC 297kWh/m²jaar

Appartement 3:
-Appartement 1e verdieping met 3 slaapkamers, dakterras, zolder, tuin, berging en 2 garageboxen
-CV op stookolie
-EPC 313kWh/m² jaar

Alle appartementen hebben een geldige elektrische keuring.
Huidige totaalhuur= €2.405,00
Mogelijke opbrengst na indexatie= €2.507,55 (december 2023)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 645.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
333 m²
Grond
1124 m²
Prijs/m²
€ 1.937
EPC
297 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.946
Referentie
X34H-D35-QX3
EPC Certificaat
0002875961-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Woning gebouwd voor 1962
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/09/2024 ERA Esperanza €620.000
24/09/2024 ERA Esperanza €620.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jan de Coomanstraat 49, 9500 Geraardsbergen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan de Coomanstraat 49, 9500 Geraardsbergen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geraardsbergen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten