Heerbaan 26-12, 8530 Harelbeke
Heerbaan 26-12 - 8530 Harelbeke - APPARTEMENT TE KOOP HARELBEKE - HEERBAAN 26 12
Ruim dakappartement met uitzicht op de stedelijke sportvelden en de Gavers. Bijhorend is er achteraan een garage en een private staanplaats vooraan.In 1997 werden de residenties Amathus (7 appartementen) en Mergus (13 appartementen), samen met het bijhorende garagencomplex opgetrokken nabij het provinciaal sport- en recreatiedomein 'De Gavers'.Dit ruim dakappartement met zuid gericht terras (12 m²,) maakt deel uit van residentie Mergus.Via de inkomhal komen we in de ruime living (laminaatvloer) met geï,nstalleerde, open keuken (met frigo, vaatwas, oven,.). Via een groot schuifraam bereiken we het zuid gericht terras (12 m²,) met zicht op de stedelijke sport- en recreatievelden en het provinciaal domein.Aan de voorkant van het appartement zijn er 2 slaapkamers, de badkamer (met douche) en het toilet.Bij het appartement hoort ook de nodige berging (links en rechts van het terras en een zolder).Keuring elektriciteit zonder opmerking.Een jong appartement 'with a view'.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Heerbaan 26-12, 8530 Harelbeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Heerbaan 26-12, 8530 Harelbeke
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Harelbeke.
Marktcijfers in Harelbeke
Vergelijkbare panden te koop in Harelbeke
Recent verkocht in Harelbeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.