Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kempische Steenweg 178, 3500 Hasselt

Appartement in Hasselt
€1.250.000

Kempische Steenweg 178 - 3500 Hasselt - Op een van de drukste invalswegen naar Hasselt ligt dit mooie bedrijfspand. 

Het bevat:
- op het gelijkvloers: 142 m² kantoorruimte, een bedrijfshal van 234 m² 
- op de 1ste verdieping  een appartement van 142 m². 
Een groot voordeel is dat alles zijn aparte ingang heeft, zodat indien gewenst dit apart verhuurbaar is.

Bij het binnenkomen aan de voorzijde van het gebouw bevinden zich momenteel de kantoren.  Deze zijn mooi opgesplitst in verschillende kantoorruimtes, maar natuurlijk kan je deze ruimte ook anders indelen naar eigen behoeftes.  Er is een kitchenette, aparte toiletten, een technische ruimte, sanitair-en kleedruimte, een archief en een refter voorzien.

De bedrijfshal heeft een ideale hoogte van 5.7m wat de mogelijkheid biedt om nog een bijkomende verdieping te creëren indien gewenst. Er zijn 3 sectionale poorten met een hoogte van 4.7m .

Via de aparte inkomhal aan de zijkant van het gebouw komen we via de trap in het ruime appartement.  Een mooie meerwaarde is het zicht op het kanaal.  Er zijn maar liefst 3 slaapkamers, een open woonruimte met keuken, een badkamer, een wasplaats, een berging en 2 aparte toiletten.

Het gebouw heeft een moderne uitstraling, is in perfecte staat en nog eens gelegen op een TOP LOCATIE.

U kunt het zien als een zeer goede belegging (mogelijkheid tot apart verhuur van appartement, bedrijfshal en kantoren, momenteel een bruto rendement van 4.8%)  of u kunt uw zaak hier uitbaten en door de locatie ervan krijg je door het aanbrengen van je bedrijfsnaam alleen al de beste marketingcampagne ever! 

Het perceel is gelegen in Industriegebied conform het gewestplan.  

VERKOOP VIA AANDELENOVERDRACHT

Wenst u meer inlichtingen  Contacteer Karmen op 0478/213268 of mail karmen@vestio.com

  

 

Kerngegevens van dit pand

Deze woning — een appartement in Hasselt (3500) — werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1999. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.250.000. Online sinds juli 2023.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.250.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1999
Aanvullende details
Referentie
UVD9Z7K93IN9
Makelaar Code
VKTK0017-KA
Ruimtelijke Ordening
Verkavelingsvergunning
nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
06/07/2023 Vestio €1.250.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Kempische Steenweg 178, 3500 Hasselt

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is UVD9Z7K93IN9.
Hoeveel kost dit pand?
De vraagprijs is 1.250.000 euro.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1999.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kempische Steenweg 178, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten