Leopoldplein 50-10, 3500 Hasselt
Leopoldplein 50-10 - 3500 Hasselt - RUIM TE RENOVEREN APPARTEMENT OP TOPLOCATIE NABIJ HASSELT CENTRUM – 2 SLPK
Gelegen aan de kleine ring van Hasselt, vinden we op het Leopoldplein de residentie 'Stadspoort' terug. Met een centrale en bekende ligging spreekt het voor zich dat we al de nodige faciliteiten binnen handbereik hebben. Het centrum bevindt zich namelijk op wandelafstand waar we de gezellige winkelstraten kunnen bewandelen. Ook beschikken we hier over horecagelegenheden, het openbaar vervoer en bezienswaardigheden, etc. Dit maakt dat we hier spreken over een absolute toplocatie.
Via de trap of de lift bereiken we op de 4de verdieping dit ruim appartement. Bij binnenkomst worden we aangenaam verrast door de beschikbare bewoonbare oppervlakte van circa 115m². Mits het krijgen van een goede opfrisbeurt maakt u hier vast en zeker uw droomappartement van. We komen binnen via de inkomhal - met gastentoilet - welke ons brengt naar de verschillende kamers in dit appartement. Aan de rechterzijde vinden we de ruimte die in het verleden dienst deed als keuken maar al geruime tijd ingericht werd als een bureau. Aan de voorzijde vinden we de knappe leefruimte van 29m² die dankzij de grote raampartijen kan genieten van veel lichtinval. Ook betreden we langs hier het terras waar men kan genieten van een mooi uitzicht op de stad. Verder bergt het appartement nog twee slaapkamers met beide een oppervlakte van om en bij de 17m²... Voor meer info, ga naar www.immotopinvest.be
Kerngegevens van dit pand
Deze appartement gelegen in Hasselt (3500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 209.000, ofwel ± € 1.817 per m². Het pand dateert uit 1966. Je vindt er een perceel van 423 m², een bewoonbare oppervlakte van 115 m², 2 slaapkamers. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.026. Online sinds december 2021.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopoldplein 50-10, 3500 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopoldplein 50-10, 3500 Hasselt
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Hasselt?
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
Wat is het kadastraal inkomen?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.