Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jeneverplein 2 bus 2, 3500 Hasselt

Appartement in Hasselt
315 m² wonen
€399.000

Jeneverplein 2 bus 2 - 3500 Hasselt - Te koop: handelsruimte met projectpotentieel op het Jeneverplein 2 bus 2 te Hasselt, gelegen op een centrale en vlot bereikbare locatie in het centrum van Hasselt.
Deze ruime handelsruimte was in het verleden ingedeeld als drie afzonderlijke appartementen en biedt vandaag een interessante opportuniteit. Het pand leent zich uitstekend om opnieuw te worden omgevormd tot drie residentiële wooneenheden, mits het bekomen van de vereiste omgevingsvergunning bij de stad Hasselt.
Bij een herontwikkeling dienen de toekomstige appartementen te voldoen aan de verordening Woonkwaliteit van de stad Hasselt. Aangezien vertrokken wordt vanuit een bestaande toestand, worden bepaalde vereisten (zoals buitenruimte en plafondhoogte) minder streng beoordeeld, wat de haalbaarheid van het project ten goede komt.
NOTA: Er zijn 4 ondergrondse staanplaatsen, welke verplicht mee aangekocht dienen te worden (prijs op aanvraag)
Troeven:
• Top locatie: Centrale ligging in het centrum van Hasselt
• Parkeermogelijkheid
• Totale oppervlakte van 318 m²
• Goede bereikbaarheid
Interesse-

JOUW PROJECT. ZO GEVONDEN!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 399.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
315 m²
Bouwjaar
1990
Prijs/m²
€ 1.267
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 6.653
Referentie
ZPUIHF2W-KOW
Makelaar Code
00PTt00000LxochMAB
EPC Certificaat
20250704-0003639559-KNR-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/06/2026 ERA MIJN-immo €399.000
14/06/2026 ERA De Piramide €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jeneverplein 2 bus 2, 3500 Hasselt

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jeneverplein 2 bus 2, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten