Rue Des Villas 95 - 5540 Hastière - Woning met uitzicht op de Maas.
Er is een hoofdgebouw met een bijgebouw als appartement, 2 afzonderlijke ingangen.
Hoofdgebouw: ondergronds: provisiekelder en stookplaats
gelijkvloers: inkom - gang, traphall met beuken trap, salon, grote living uitkijkend op overdekt terras, keuken, toilet, berging
1°,verdieping: traphall, toilet, 3 slaapkamers, grote badkamer met ligbad, lavabo en bidet.
Overal roze marmeren vloer.
Bijgebouw: ondergronds: toegang tot kelder.
gelijkvloers: inkom - gang, traphall, garage en berging
1°,verdieping: traphal, 2 slaapkamers en badkamer
Overal novilon.
De voortuin is aangelegd als bloemperk met verharde toegang naar de woning, het appartement en de garage.
Achter de woning is ong. de helft de tuin aangelegd als siertuin, opgedeeld in prieeltjes. De rest van de tuin is aangelegd als grasperk en kleine moestuin.
KI: geï,ndexeerd: 1458 euro.
EPC in opmaak.
Vg - Wche - Gdv - Gvkr - Vv.
Om het pand te bezichtig
en gelieve een afspraak te maken alsook nogmaals twee uur op voorhand te bevestigen per sms op het nr.:.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.