Frans Huysmanslaan 4, 2620 Hemiksem
Over deze woning
Dit appartement, dat een beetje opfrissing of renovatie nodig heeft, is perfect gelegen op de tweede verdieping en beschikt over twee slaapkamers en een 3m² terras. Het is gunstig gelegen dicht bij de belangrijkste uitvalswegen naar Brussel en Antwerpen, evenals scholen, openbaar vervoer en winkels. Bij binnenkomst in het appartement wordt u begroet door een inkomhal met toilet. De woning is verder voorzien van een ruime woonkamer van ongeveer 25m² en een gesloten keuken met modern comfort zoals een elektrisch kookvuur, 1,5 spoelbak, vriezer, oven en dampkap. De twee comfortabele slaapkamers hebben oppervlakten van ongeveer 8 en 13m². Daarnaast is er een badkamer van ca. 3m² met een douche en een lavabo. Het noord-oost georiënteerd terras geeft extra buitenruimte en de aanwezige berging van 5m² kan ook als bureau dienen. Nog meer bergruimte vindt u op de min één verdieping met een private berging. Het hele appartement is voorzien van dubbele beglazing, wat bijdraagt aan de energie-efficiëntie van de woning. Dit maakt het een aantrekkelijke keuze voor diegenen die op zoek zijn naar investeringsmogelijkheden. De vaste kosten bedragen €135,68 per maand, inclusief syndicus, blokpolis, elektriciteit van de gemeenschappelijke delen, privé water- en verwarmingsverbruik. Zoekt u een leuk appartement met 2 slaapkamers en een terras? Overweegt u een nieuwe woning aan te kopen? Laat het ons weten en wij bekijken vrijblijvend de waarde van uw huidige woning.
Omschrijving van de makelaar
Frans Huysmanslaan 4 - 2620 Hemiksem - Algemeen:
Op te frissen/te renoveren appartement met 2 slaapkamers en terrasje van ca. 3m² gelegen op de tweede verdieping.
Gunstig gelegen nabij uitvalswegen richting Brussel en Antwerpen, scholen, openbaar vervoer en winkels.
Indeling:
Het appartement heeft de volgende indeling:
Een inkomhal met toilet. Een living van ca. 25m², een gesloten keuken met elektrisch kookvuur, 1,5 spoelbak, vriezer, oven en dampkap.
Daarnaast zijn er nog twee slaapkamers van ca. 8 en 13m². Een badkamer van ca. 3m² met douche en enkele lavabo. Het terras van 3m² is noord-oost georiënteerd.
Ook is er een berging van 5m² aanwezig die gebruikt kan worden als bureauruimte.
Voorts bevindt zich op de min 1 verdieping nog een private berging.
Appartement is voorzien van dubbele beglazing.
Dit appartement kan ook perfect dienen als investering.
Vaste kosten bedragen €135,68/maand (syndicus, blokpolis, elektriciteit gem. delen, verbruik van privé water en verbruik van privé verwarming).
Interesse
Bent u opzoek naar een leuk appartement met 2 slaapkamers en terras Maak dan zeker een afspraak bij Immo Vivo via 03/459.89.59.
Denkt u eraan een nieuwe woonst aan te kopen Laat het ons weten en wij komen vrijblijvend bij u langs om de waarde van uw huidige woning te bekijken.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Frans Huysmanslaan 4, 2620 Hemiksem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Frans Huysmanslaan 4, 2620 Hemiksem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hemiksem.
Marktcijfers in Hemiksem
Vergelijkbare panden te koop in Hemiksem
Recent verkocht in Hemiksem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.