kleerroos 225, 2200 Herentals
kleerroos 225 - 2200 Herentals - Residentie Lino, dat zijn 3 gebouwen met in totaal 40 energiezuinige appartementen, één eengezinswoning en een commerciële ruimte. De appartementen hebben 1, 2 of 3 slaapkamers en een privéterras.
De gevelsteen in een natuurlijk genuanceerde bruingrijze kleur, in combinatie met bronzen ramen en balustrades, geeft de gebouwen een modieus verfijnd uiterlijk. Alle appartementen bevinden zich op de hoeken van de bouwvolumes, zodat de leefruimtes profiteren van een dubbele oriëntatie en ruime terrassen. Door de dynamische architectuur wordt er een gevoel van ruimte gecreëerd en tegelijk rekening gehouden met ieders privacy.
Bouwvolume A telt 4 verdiepingen met telkens 4 appartementen rond een centrale trappenkern. Een deel van het gebouw heeft een vijfde bouwlaag, waar zich 2 dakappartementen bevinden met ruime terrassen en een subliem uitzicht. In totaal 18 appartementen, waarvan 5 met 1 slaapkamer, 8 met 2 slaapkamers en nog eens 5 met 3 slaapkamers.
In bouwvolume B zijn er 4 bouwlagen met 3 appartementen rond de centrale trappenkern en een kleinere vijfde verdieping die volledig bezet wordt door een penthouse met een groot en zonnig dakterras. In totaal 13 appartementen: 5 met 1 slaapkamer, 3 met 2 slaapkamers en 5 appartementen met 3 slaapkamers.
Bouwvolume C telt ook 4 bouwlagen, waarvan de derde en de vierde verdieping opvallend inspringen ten opzichte van de onderste lagen. Op het gelijkvloers komt de benedenverdieping van de gezinswoning en een multifunctionele ruimte van 165 m² (bruto). Die ruimte kan ingericht worden als praktijk voor een vrij beroep, een dienstverlener of dergelijke. De slaapkamers van de woning komen een verdieping hoger. Op die verdieping, net als op de derde en de vierde, zijn er ook telkens 3 appartementen rond een centrale trappenkern. In totaal 9 appartementen, waarvan 4 met 1 slaapkamer, nog eens 4 met 2 slaapkamers en 1 appartement met 3 slaapkamers.
Tussen de gebouwen is er veel bewegingsvrijheid. Een prachtig aangelegde groenzone zorgt voor een aangename en rustige woonomgeving: bomen, bloemenborders, bodembedekkers en grasdallen, met daartussen wandelpaden die toegang verlenen tot de overdekte fietsenstallingen, de appartementen en de woning.
Er is gekozen voor zoveel mogelijk fietsenstallingen op het terrein: 40 plaatsen in de ondergrondse garage, 35 op het gelijkvloers in bouwvolume C, 24 overdekte fietsenstallingen naast bouwvolume A en 26 naast bouwvolume B. Overal zal de mogelijkheid voorzien worden om uw e-bike op te laden.
De ondergrondse garage is een gemeenschappelijke parkeerkelder, rechtstreeks toegankelijk vanuit de 3 appartementsgebouwen. De kelder biedt naast de fietsenstallingen ook plaats aan 40 privébergingen, 42 autostaanplaatsen en technische lokalen. Er wordt stroom voorzien zodat u eventueel een laadpaal kan plaatsen voor uw elektrische wagen. De inrit naar het ondergronds parkeren is zowel bedoeld voor auto’s als voor fietsers. Via een zogenaamde luie trap geraakt u eenvoudig met uw fiets aan de hand in en uit de garage.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
kleerroos 225, 2200 Herentals
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
kleerroos 225, 2200 Herentals
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.
Marktcijfers in Herentals
Vergelijkbare panden te koop in Herentals
Recent verkocht in Herentals
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.