Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Schransstraat 30, 2270 Herenthout

Appartement in Herenthout
55 m² wonen
772 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€250.000

Schransstraat 30 - 2270 Herenthout - Prachtige bouwgrond voor OB (772m²) met zicht op groen. De bouwgrond is gelegen nabij fiets- en wandelroutes, met het zicht op de weidse velden. De locatie is schitterend, doch rustig, doch vlakbij het centrum, openbaar vervoer en de op- en afrit van de E313. De omvang van het perceel maakt het ideaal voor de bouw van een ruime gezinswoning. De westelijke oriëntatie zorgt voor veel zon op het perceel. Momenteel is er nog een studio aanwezig (zonder bouwvergunning), deze zit inbegrepen in de geadverteerde prijs. Voor verdere informatie kan u steeds contact opnemen met ons kantoor. Bijzonderheden: - West-oriëntatie (middag avondzon) - Rustige ligging met zicht op groen - Open bebouwing mogelijk

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 250.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
55 m²
Grond
772 m²
Prijs/m²
€ 4.545
EPC
663 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 36.465 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 3.647/jaar).
Aanvullende details
Referentie
BN1U3UU3G0VD
Makelaar Code
1100562
EPC Certificaat
2687782-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/01/2023 ERA Vandille €237.000
26/01/2023 ERA Vandille €237.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Schransstraat 30, 2270 Herenthout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Schransstraat 30, 2270 Herenthout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herenthout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten