Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kastanjestraat , 3530 Houthalen-Helchteren

Appartement in Houthalen-Helchteren
105 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€335.000

Kastanjestraat - 3530 Houthalen-Helchteren - Afrit 30 op de autosnelweg of beter bekend als Park Midden Limburg brengt je recht in het midden van de groene long van Limburg. Hier vind je verschillende recreatie domeinen terug zoals Hengehoef, Kelchterhoef, Molenheide en Bokrijk. Uitgestrekte natuurgebieden zoals Tenhagedoornheide en de Teut sluiten hier naadloos op aan. En te midden van al deze recreatie- en natuurgebieden vinden we de gezellige gemeente Houthalen-Oost. Het is een gemeente met een jong en oud publiek en heeft tal van scholen, winkels en gezellige restaurants in petto. Het is dan ook een zeer gegeerde regio. Steden zoals Hasselt, Genk en Zonhoven liggen op een steenworp verwijderd.

In de Kastanjestraat nr. 7 vinden we een fantastisch onderhouden residentie opgetrokken in een moderne architectuur met een netjes ingerichte gemeenschappelijke inkomhal. Deze verschaft ons toegang tot de trap of de lift. Het appartement is gesitueerd op het eerste verdiep.

Het 105 m² grote appartement verrast ons meteen met de grote open leefruimte met bijhorend keuken. De makkelijk te onderhouden vloer in houtlook geeft deze leefruimte onmiddellijk de nodige gezelligheid.

De grote raampartijen zorgen voor een zee van licht en geven ons toegang tot het Zuidelijk georiënteerd terras met een mooi uitzicht waar men uren kan vertoeven en genieten van de rust . Deze is groot genoeg voor het plaatsen van een eettafel een lounge set.

De mooie keuken bevat een modern gas kookplaat, een frigo en een dubbele spoelbak en staat in directe verbinding met de eetruimte en het terras zodat het koken een gezellige bezigheid wordt.
Verder vinden we 2 slaapkamers die voldoende ruim zijn.

In fantastische ingerichte badkamer krijgen we meteen een wauw gevoel. Deze lijkt wel weggeplukt te zijn van een 6 sterren hotel uit Dubai. Ze bestaat uit een ligbad en een badkamermeubel met dubbele gouden lavabo. De wandtegels zijn speciaal geïmporteerd uit het buitenland.

Grotere spullen kan je opbergen in de kelderberging en de wagen kan terecht in ruime staanplaats in de ondergrondse garage. Er is ook gratis parking voorzien voor het appartement.

Het EPC Attes is slecht 96 kWh en de elektriciteit keuring is blanco!!!
Bel snel naar ons kantoor op 089/20.89.89. (Elke dag tussen 10.00 en 22.00.)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 335.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
105 m²
Bouwjaar
2010
Prijs/m²
€ 3.190
EPC
96 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
6NSLTMDTDZ2C
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
ja
Stedenbouwkundige bestemming
woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
niet gelegen in een overstromingsvoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Kastanjestraat, 3530 Houthalen-Helchteren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kastanjestraat, 3530 Houthalen-Helchteren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Houthalen-Helchteren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten