Ga naar inhoud
Terug naar resultaten

immo Kaart

Grote Baan 211, 3530 Houthalen-Helchteren

Appartement in Houthalen-Helchteren
150 m² wonen
3 slaapkamers
€284.845

Grote Baan 211 - 3530 Houthalen-Helchteren - Dit ruim gelijkvloers appartement bevindt zich aan de linkerzijde van het appartementsgebouw.
De inrichting en de afwerking van het appartement wordt voorzien door de bouwheer.

Superieure isolatie- en ventilatietechnieken (systeem D) in combinatie met zonnepanelen (7 panelen van 320 WP) leiden tot een Bijna-Energie-Neutraal resultaat! 
Doordat het E-peil nu max 20 bedraagt krijg je 5 jaar vrijstelling op de onroerende voorheffing.

INDELING
- inkomhal
- toilet
- berging/technische ruimte
- slaapkamers 1, 2, 3
- badkamer
- woonkamer
- keuken
- teras (overdekt, 10m²) met gezellige tuin

Het appartement wordt verkocht inclusief berging en ondergrondse parking.
Mogelijkheid tot aankopen extra buitenstaanplaats.

Prijs (indien afgewerkt):
- exclusief kosten     € 284.845,-
  grond =                 €    52.500,-
  constructie =         €  232.345,- 
- inclusief kosten      € 338.887,45
  grond =                 €   57.750,-     (€ 52.500 10% registratierechten)
  constructie =         € 281.137,45  (€ 232.345 21% btw)
Koop aan 6% BTW i.p.v. 21% BTW, indien je voldoet aan volgende voorwaarden:
- aankoop door natuurlijke personen
- enige en eigen woning (min 5 jaar blijven wonen)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 284.845
Type
Appartement
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
2019
Aanvullende details
Referentie
4900720201028152623
Makelaar Code
4189644
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
1
Dagvaarding uitgebracht
0
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
0

Prijs Geschiedenis
04 Dec 2020
€284.845 / Vastgoed C

Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.