Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Avenue de l'Arbre Ballon 26-boîte-89-18ième-étage-26-89, 1090 Jette

Appartement in Jette
82 m² wonen
82 m² perceel
€199.000

Over deze woning

ERA Key One presenteert in exclusiviteit dit op te frissen appartement met twee slaapkamers en een terras in de charmante stad Jette. Gelegen aan de Dikke-Beuklaan, biedt dit 82m² grote appartement gemakkelijke toegang tot alle nodige faciliteiten: openbaar vervoer (bus en tram), scholen, UZ Jette ziekenhuis, winkels en belangrijke invalswegen liggen allemaal binnen handbereik. Bij het betreden van het appartement word je verwelkomd door een inkomhal met vestiaire. Deze leidt naar een ruime living, die toegang geeft tot het terras. Een recent gerenoveerde, volledig uitgeruste keuken biedt eveneens toegang tot het buitenterras. Verder heeft het appartement een nachthal, een wc, een badkamer met douche en lavabo, en twee comfortabele slaapkamers, die ook uitkomen op het terras. Als extra voordeel beschikt het appartement over een eigen kelder. Houd er rekening mee dat de maandelijkse lasten ongeveer 240 euro bedragen, waarvan de details nog bevestigd moeten worden door de syndicus. De elektriciteit is momenteel niet conform en het EPC is geëvalueerd als klasse D. Het appartement is beschikbaar bij akte. Neem vandaag nog contact op met je ERA makelaar voor meer informatie en om een bezichtiging te regelen. We kijken ernaar uit om je rond te leiden in jouw toekomstige woning.

Omschrijving van de makelaar

Avenue de l'Arbre Ballon 26-boîte-89-18ième-étage-26-89 - 1090 Jette - ERA KEY ONE STELT JE VOOR IN EXCLUSIVITEIT DIT OP TE FRISSEN APPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS EN TERRAS TE JETTE.
Op te frissen appartement 82m² gelegen in Dikke-Beuklaan te Jette. De woning is gelegen nabij alle nodige faciliteiten: openbaar vervoer (bus en tram), scholen, UZ Jette, winkels, belangrijke invalswegen,....

Samenstelling : Inkomhal met vestiaire - living (toegang terras) - uitgeruste gerenoveerde keuken (toegang terras) - terras - nachthal - WC - badkamer met douche en lavabo - 2 slaapkamers (toegang terras). individuele kelder.

Maandelijkse lasten : /- 240 € (in afwachting van de documenten v/d syndicus)
Elektriciteit niet conform.
EPC : D
Beschikbaar bij akte.
CONTACTEER JOUW ERA MAKELAAR VOOR MEER INFORMATIE EN EEN BEZOEK !

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Jette (1090) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het telt een bewoonbare oppervlakte van 82 m², een perceel van 82 m². Het pand dateert uit 1976. Het EPC-label is B (182 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 199.000, ofwel ± € 2.427 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 1.150. Online sinds januari 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 199.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
82 m²
Grond
82 m²
Bouwjaar
1976
Prijs/m²
€ 2.427
EPC
182 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.150
Referentie
R-VEERW94JG3
EPC Certificaat
655845-01-3
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Avenue de l'Arbre Ballon 26-boîte-89-18ième-étage-26-89, 1090 Jette

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 1976.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is R-VEERW94JG3.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De bewoonbare oppervlakte is 82 m².
Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 182 kWh/m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Jette?
De vraagprijs is 199.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Avenue de l'Arbre Ballon 26-boîte-89-18ième-étage-26-89, 1090 Jette Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten