Tentoonstellingslaan 376, 1090 Jette
Tentoonstellingslaan 376 - 1090 Jette - Prachtig penthouse 65m2 te jette
Penthouse van 65m² met groot terras. In de buurt van UZ-VUB, Erasmus hogeschool, openbaar vervoer, uitvalswegen en verschillende parken en bossen. Rustig gelegen op de 12de verdieping (lift) van een goed onderhouden gebouw met conciërge. Inkomhal met inbouwkast en kleine berging, apart toilet. Volledig ingerichte open keuken (inductiekookplaat, combi-oven-microgolf, vaatwasmachine, koelkast) en living met houten vloer. Grote ramen in keuken en living. Groot en west-georiënteerd terras. Slaapkamer met dressing. Ingerichte badkamer met ligbad, lavabo en plaats voor wasmachine Het penthouse werd volledig opgefrist in 2012 (badkamer in 2014), overal is dubbel glas aanwezig mogelijkheid om een ondergrondse, afgesloten garagebox te huren. Meer info...
Ideaal voor koppels/ singles/ verhuur aan studenten/ … Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie of een afspraak. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Tentoonstellingslaan 376, 1090 Jette
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Tentoonstellingslaan 376, 1090 Jette
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.
Marktcijfers in Jette
Vergelijkbare panden te koop in Jette
Recent verkocht in Jette
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.