Oblatenlaan 13, 2950 Kapellen
Oblatenlaan 13 - 2950 Kapellen - Bent u op zoek naar een centraal gelegen 1slpk-appartement, als investering of voor eigen bewoning
En bent u bereid eventuele renovatiewerken uit te voeren
Contacteer ons dan vrijblijvend voor meer informatie!
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw.
Het pand bevindt zich in een rustige straat nabij de dorpskern van Kapellen. Winkels, scholen, openbaar vervoer station, alles in de nabije omgeving van het appartement.
INDELING:
We betreden het appartement via de inkomhal. De woonkamer is vooraan gelegen.
Achteraan bevindt zich de keuken en de badkamer. Verder een terrasje.
Middenin bevindt zich de slaapkamer.
DIVERSE:
- Het pand wordt momenteel verhuurd.
- EPC: 222 kWh/m²
Interesse in dit 1-slaapkamerappartement in Kapellen Contacteer ons via 03 666 66 66 of kapellen@dewaele.com.
Dewaele Vastgoed Kapellen, Hoevensebaan 25.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Oblatenlaan 13, 2950 Kapellen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Oblatenlaan 13, 2950 Kapellen
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.
Marktcijfers in Kapellen
Vergelijkbare panden te koop in Kapellen
Recent verkocht in Kapellen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.