Henry Van de Veldelaan 3, 8300 Knokke-Heist
Henry Van de Veldelaan 3 - 8300 Knokke-Heist - Te midden van Duinenwater treffen we dit tot in de puntjes afgewerkte appartement aan. Bij de inrichting van het appartement werd er enkel gebruikt gemaakt van kwalitatieve materialen en maatwerk.
Het appartement verwelkomt je via de inkomhal die toegang biedt tot de lichtrijke leefruimte met aanpalende keuken met kookeiland. De keuken is voorzien van alle nodige applicaties zoals een vaatwasser, inductiekookplaat, oven... Verder omvat het appartement 2 slaapkamers en 2 volwaardige badkamers waarvan één werd uitgerust met een ligbad en één met douchecabine.
Een grote troef van dit appartement is dat alle kamers werden voorzien van op maat gemaakte inbouwkasten. Ook kan er een bovengemiddeld grote garagebox worden aangekocht in dezelfde residentie. Het appartement kan indien gewenst gemeubeld worden aangekocht.
Het appartement wordt verwarmd op basis van centrale verwarming op aardgas en voldoet aan de laatste normen met betrekking tot verwarming en isolatie en kent dus een gunstige energiescore. De residentie beschikt ook over een fietsenberging die zeer makkelijk toegankelijk is door de aanwezigheid van een fietslift in het gebouw.
Verkoop onder registratierechten, maar verkoop onder btw-stelsel is ook mogelijk aan een lagere prijs.
Was u altijd op zoek naar een luxueus instapklaar appartement met een zéér gunstige ligging Aarzel niet en contacteer ons vrijblijvend voor meer informatie of voor het inplannen van een bezoek.
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Knokke-Heist (8300), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds september 2023. Het EPC-label is A (35 kWh/m²). Het omvat een bewoonbare oppervlakte van 77 m², een perceel van 79 m², 2 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 549.000, ofwel ± € 7.130 per m².
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Henry Van de Veldelaan 3, 8300 Knokke-Heist
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Henry Van de Veldelaan 3, 8300 Knokke-Heist
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Wat is de EPC waarde?
Is er een recht van voorkoop?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.