Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jozef Nellenslaan 89-Bus-L3, 8300 Knokke

Appartement in Knokke
121 m² wonen
121 m² perceel
3 slaapkamers
3 badkamers
€1.345.000

Over deze woning

Ontdek dit luxueuze, ruime hoekappartement met drie slaapkamers in het prachtige Duinbergen. Hoog op de derde verdieping van Res. Sun Twins bevindt dit spectaculaire appartement zich op een hoeklocatie, wat zorgt voor een overvloed aan natuurlijk licht. Het ligt dicht bij de welbekende Zeedijk, waardoor je binnen no-time geniet van een ontspannen strandwandeling. Het appartement is volledig gerenoveerd met oog voor detail en is ingericht met hoogwaardige materialen en mooie afwerkingen zoals ramen, leidingen en elektriciteitsvoorzieningen. Bovendien wordt het volledig gemeubileerd verkocht, een zorgeloze verhuis ligt dus binnen handbereik. Bij binnenkomst word je verwelkomd in een ruime hal met vestiaire, die leidt naar een open woonkamer gecombineerd met een eetkamer. De open keuken straalt luxe uit, uitgerust met Miele apparatuur zoals een combi-oven met stoomfunctie, een magnetron, een grote koelkast met vriesvak en een granieten werkblad in lederlook. Daarnaast is er genoeg kastruimte voor al je keukengerei en andere spullen. Het appartement biedt drie slaapkamers, elk met hun eigen karakteristieken. De eerste en tweede masterbedroom hebben beide een king-size bed en beschikken over inbouwkasten, aangevuld met een en-suite inloopdouche en wastafel. De derde slaapkamer heeft een comfortabel dubbel bed en eveneens ingebouwde kasten. Een extra badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet zorgt voor de nodige privacy. Verder is er nog een berging met wasmachine en droger van Miele, een extra stockageruimte en de verwarmingsketel. Het hele appartement is voorzien van elektrische rolluiken en Loewe-televisies voor optimaal comfort. Fietsliefhebbers zullen het waarderen dat er ruimte is voor vijf fietsen. Ook kan er eventueel een ruime autostaanplaats in dezelfde residentie aangekocht worden. Mis deze unieke kans niet en neem contact op via ref. A1037.

Omschrijving van de makelaar

Jozef Nellenslaan 89-Bus-L3 - 8300 Knokke - Res. Sun Twins

Luxueus en ruim hoekappartement met 3 slaapkamers in Duinbergen.
Het appartement is gelegen op een hoek, op een derde verdieping en geniet van heel veel lichtinval, nabij de Zeedijk.
Dit appartement is gerenoveerd van A tot Z (ramen, leidingen, elektriciteit ...) en is volledig voorzien van maatwerk op hoog niveau.
Het meubilair is inbegrepen in de verkoopprijs.

indeling: Inkom met vestiaire, woonkamer met eetplaats en een open keuken voorzien van Miele toestellen zoals, een oven in combinatie met een stoomoven, een oven in combinatie met een microgolf oven, grote koelkast met een ruim vriesvak, granieten werkblad in lederlook (uitgeborsteld), voldoende opbergruimte en kastruimte, apart toilet, eerste masterbedroom (bed 1,80m) met ingemaakte kasten en aansluitend een inloopdouche en lavabo, tweede masterbedroom (bed 1,80m) met ingemaakte kast en een inloopdouche met lavabo, en een derde slaapkamer met dubbel bed (1,60m) en ingemaakte kasten. Er is een aparte badkamer met inloopdouche lavabo en toilet, berging met wasmachine en droogkast (Miele), een tweede berging met stockeerruimte en de verwarmingsketel.
Verder zijn de televisies van het merk Loewe en zijn er overal elektrische rolluiken.

Er is plaats voor 5 fietsen, en een mogelijkheid tot het aankopen van een ruime autostandplaats in de zelfde residentie.
Ref. A1037

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Knokke (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 121 m², 3 badkamers, een perceel van 121 m², 3 slaapkamers. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 1.345.000, ofwel ± € 11.116 per m². Online sinds februari 2024. Het werd gerenoveerd in 2024. Het EPC-label is B (141 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.345.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
121 m²
Grond
121 m²
Bouwjaar
1963
Prijs/m²
€ 11.116
EPC
141 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
ISM0R7WOU3E0
Makelaar Code
A1037C
EPC Certificaat
20221102-0002715150-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Ligging & buurt

Jozef Nellenslaan 89-Bus-L3, 8300 Knokke

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 141 kWh/m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1963.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 3 badkamers.
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 121 m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jozef Nellenslaan 89-Bus-L3, 8300 Knokke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten