Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Piers de Raveschootlaan , 8300 Knokke

Appartement in Knokke
75 m² wonen
1 badkamers
€535.000

Over deze woning

Dit prachtig gerenoveerde appartement, centraal gelegen op een steenworp afstand van de Lippenslaan, nodigt u uit met zijn volledig vernieuwde leidingen en gloednieuwe hoogrendementsketel. De elektrische installatie is gekeurd en geldig tot 2043, wat bijdraagt aan het zorgeloos wooncomfort. Bij binnenkomst worden bezoekers verwelkomd in een ruime entree met een apart toilet. De woning beschikt over een sfeervolle leefruimte, ideaal voor zowel ontspanning als verfijnd dineren. De open keuken is volledig ingericht en biedt alle benodigdheden die nodig zijn voor het bereiden van culinaire hoogstandjes. Het appartement heeft twee slaapkamers die beide uitkomen op een rustgevend terras aan de achterkant, voorzien van elektrische rolluiken voor totale privacy en comfort. Een separate douchekamer, uitgerust met de mogelijkheid om een wasmachine aan te sluiten, biedt extra gemak. De tweede doucheruimte, aangrenzend aan de slaapkamer, garandeert een vleugje luxe in het dagelijks leven. Daarnaast is er een kelder aanwezig voor extra opslagruimte. Voor uw gemoedsrust beschikt de eigenaar over een postinterventiedossier ter inzage. Ontdek dit unieke appartement en ervaar stedelijk wonen op zijn best.

Omschrijving van de makelaar

Piers de Raveschootlaan - 8300 Knokke - Mooi gerenoveerd appartement (volledig vernieuwde leidingen, nieuwe hoogrendementsketel , gekeurde elektrische installatie geldig tot 2043) centraal gelegen op enkele stappen van de Lippenslaan INDELING: Inkom met apart toilet. Mooie leefruimte met zit- en eethoek. Open ingerichte keuken. Twee slaapkamers uitgevend op terras achteraan (elektrische rolluiken). Aparte douchekamer met aansluiting wasmachine. Tweede doucheruimte aansluitend in slaapkamer. Kelder. De eigenaar beschikt over een postinterventiedossier.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Knokke (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is A (99 kWh/m²). Online sinds maart 2024. Het werd gerenoveerd in 2018. Je vindt er 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 75 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 535.000, ofwel ± € 7.133 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 535.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
75 m²
Bouwjaar
1979
Prijs/m²
€ 7.133
EPC
99 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
4T4XW770QTPB
Makelaar Code
5882/DEVA
EPC Certificaat
3158233
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
11/06/2025 Immo Deva €1.345.000
14/05/2025 Immo Deva €525.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Piers de Raveschootlaan, 8300 Knokke

Veelgestelde vragen over dit pand

Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1979.
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 7.133 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 535.000 euro.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 75 m².
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Piers de Raveschootlaan, 8300 Knokke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten