Koerseldorp 10-4 - 3582 Koersel - NIEUW BIJ C21 ANIMO! OPPORTUNITEIT!
Prachtig appartement midden in het centrum van Koersel ( AA-ligging!)
Dit mooie appartement bevindt zich in een klein blokje van vier appartementen en dit op het eerste verdiep. De bewoonbare oppervlakte bedraagt maar liefst 120m²! Het is een duplex-appartement met drie slaapkamers. De leefruimte is ruim, alsook de keuken. Deze kijkt uit op het ruime terras dat zuid-georiënteerd is. GEEN INKIJK! Over privacy gesproken! Via de trap komen we op het 2de verdiep. Hier vinden we de drie slaapkamers terug en de badkamer. Deze werd voorzien van een douche. Het appartement komt in aanmerking voor zowel iedereen die opzoek is naar een centraal gelegen appartement met drie slaapkamers, als voor investeerderd die opzoek zijn naar rendement voor hun geld. Het wordt op dit moment verhuurd aan 745euro/maand ( incl. 25euro vaste kosten). Dit geeft maar liefst een rendement van 4%!
Bij het appartement horen zowel een afgesloten garage, als een staanplaats aan de voorzijde. Alles bevindt zich op wandelafstand. Van bakker tot banken tot winkels, .... Kortom een mooi, ruim appartement voor eigen bewoning of als opbrengseigendom! Wees er snel bij en maak een afspraak op het nummer 011/220.750. Vg-Wg-Gdv-Gvv-Gvv.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.