Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koninklijke Baan 90-0501, 8670 Koksijde

Appartement in Koksijde
35 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€189.000

Over deze woning

Ontdek dit recent en modern gemeubileerd appartement met één slaapkamer in het hart van Koksijde-Bad. Dankzij de gunstige zuidelijke ligging baadt het appartement in de zonlicht, wat het een aangename en warme sfeer geeft. Zodra je binnenkomt, word je verwelkomd door een ruime inkomhal die leidt naar een zeer zonnige woonkamer. De woonkamer is verbonden met een groot terras waar je kunt genieten van ontspannende momenten in de buitenlucht. De woning beschikt over een volledig ingerichte keuken en een handige berging voor extra opslag. Ook is er een apart toilet voor bezoekers en een comfortabele badkamer met douche. De slaapkamer is ruim en biedt voldoende ruimte voor persoonlijke decoratie. Het grootste voordeel is de locatie, slechts 50 meter van de prachtige zeedijk van Koksijde-Bad. Een buitenparkeerplaats is inbegrepen in de verkoopprijs, waardoor parkeren eenvoudig en zorgeloos is. Mis deze kans niet om een perfect zonnig appartement te bezitten in het charmante Koksijde-Bad.

Omschrijving van de makelaar

Koninklijke Baan 90-0501 - 8670 Koksijde - MODERN ZONGERICHT 1 SLAAPKAMERAPPARTEMENT Recent zuidgericht gemeubeld appartement in het centrum van Koksijde-Bad met inkomhal, heel zonnige living met groot terras, ingerichte keuken, berging, apart toilet, badkamer met douche, 1slaapkamer. Slechts op 50m van de zeedijk gelegen !
Buitenparkeerplaats inbegrepen in de verkoopprijs .

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Koksijde (8670) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (243 kWh/m²). Online sinds maart 2024. Het pand dateert uit 2005. Het telt 1 slaapkamer, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 35 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 189.000, ofwel ± € 5.400 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 189.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
35 m²
Bouwjaar
2005
Prijs/m²
€ 5.400
EPC
243 kWh/m² C

Ligging & buurt

Koninklijke Baan 90-0501, 8670 Koksijde

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 35 m².
Wat is de vraagprijs van dit pand in Koksijde?
De gevraagde prijs bedraagt 189.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 243 kWh/m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 5.400 euro per m².
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 2005.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 1 slaapkamer.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koninklijke Baan 90-0501, 8670 Koksijde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten