Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Steekspelstraat 6, 8670 Koksijde

Appartement in Koksijde
73 m² wonen
73 m² perceel
1 slaapkamers
1 badkamers
€235.000

Steekspelstraat 6 - 8670 Koksijde - Op de derde verdieping van residentie 'Zandstuyver', gelegen te Koksijde-Bad, bieden we u dit fraaie éénslaapkamerappartement aan. Dit goed onderhouden appartement, met een bewoonbare oppervlakte van 73 m², situeert zich op een uitstekende locatie op slechts enkele stappen van het strand en de Zeedijk (200 meter), Casino/Cultuurcentrum/Bib Koksijde (600 meter) en Cinema Koksijde (850 meter). Vooraan het gebouw bevindt zich bovendien een open pleintje met parkeermogelijkheid. Vanuit de leefruimte en vanop het balkon heeft u een mooi, open zicht en spot u de kenmerkende Onze-Lieve-Vrouw ter Duinekerk. Daarnaast kan u in de leefruimte en op het balkon heerlijk genieten van de namiddag- en avondzon.

De indeling van de ruimtes is als volgt: inkomhal met vestiairekast - apart toilet met handenwasser - berging en wasplaats - badkamer uitgerust met ligbad en lavabomeubel - ruime slaapkamer (14 m²) - lichtrijke en aangename woonkamer ingedeeld in eetplaats en zithoek met toegang tot het zongericht balkon - aanpalende en afzonderlijk ingerichte keuken.

Alle residenten kunnen gebruik maken van de gemeenschappelijke fietsenberging, waar er 2 fietshaken voorzien zijn voor betreffend appartement. Ook is er een gemeenschappelijke berging voor strandmateriaal.

Mede bij dit aanbod heeft u de kans om een privatieve autostaanplaats aan te kopen, gelegen vooraan het gebouw (niet begrepen in vraagprijs).

Enkele troeven:
- Uitstekende locatie vlakbij strand en zee;
- Vele recreatiemogelijkheden in de buurt;
- Aantrekkelijk, open zicht vanuit het appartement;
- Lichtrijk en zongericht;
- Mogelijkheid tot aankoop privatieve autostaanplaats (n°303).

Wenst u graag meer info of een bezoek aan dit gunstig gelegen appartement te Koksijde-

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 235.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
73 m²
Grond
73 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 3.219
EPC
172 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 813
Referentie
H-LJS6XOJ0N3
Makelaar Code
D2026TK029
EPC Certificaat
B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
ja
Dagvaarding uitgebracht
nee
Rechterlijke beslissing
A
Voorkooprecht
nee
Verkavelingsvergunning
nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
A

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/06/2026 Diksimmo €239.000
22/04/2026 Diksimmo €235.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Steekspelstraat 6, 8670 Koksijde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Steekspelstraat 6, 8670 Koksijde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten