Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Paleizenstraat over de Bruggen 400, 1020 Laken

Appartement in Laken
609 m² wonen
190 m² perceel
€850.000

Paleizenstraat over de Bruggen 400 - 1020 Laken - Prachtig en multifunctioneel opbrengstpand in Neoklassieke stijl, in een rustige straat, dicht bij het Koninklijk domein van Laken. Dit pand bestaat uit 2 aparte gebouwen.

Het gebouw aan de straatkant is momenteel onderverdeeld in een kantoorruimte (/-60m²) op het gelijkvloers, een 1- kamer appartement (60m²) met terras en een duplexapp. met 2 slaapkamers (/- 80m²).
De kantoorruimte kan omgevormd worden tot appartement (zie simulatiebeelden in de fotogalerij).
Elektriciteitskeuring beide appartementen zijn conform.

Het achterliggende gebouw (200m²) met 3 verdiepen en plat dak is multifunctioneel en kan gebruikt worden als atelier of opslagruimte. Deze ruimte kan ook ingericht worden als een duplexloft (3 kamers mogelijk, zie simulatiebeelden in de fotogalerij) of als 2 kleinere appartementen.

Huidige huuropbrengst volledige gebouw: 4500€
Reeds 4 elektriciteits- en 4 gasmeters aanwezig (van voor 2000)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
609 m²
Grond
190 m²
Prijs/m²
€ 1.396
EPC
196 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.170
Referentie
AYWHOYN-3-1U
EPC Certificaat
20220310-0000607490-01-3
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
03/02/2024 ERA Leus Vastgoed €850.000
03/02/2024 ERA Leus Vastgoed €850.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Paleizenstraat over de Bruggen 400, 1020 Laken

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Paleizenstraat over de Bruggen 400, 1020 Laken Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Laken.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten