Steenstraat 12, 9340 Lede
Steenstraat 12 - 9340 Lede - Deze eigendom heeft een straatbreedte van 30m bestaat uit 2 entiteiten : -Steenstraat 12 : handelsruimte met woonst en werkplaats/atelier. Deze voormalige fietsenzaak biedt 122m² handelsruimte met brede etalage (>14 meter) Achter deze handelsruimte is een woning gelegen met op het gelijkvloers de woonkamer met open keuken, de badkamer, wasplaats en een droge kelder Boven zijn er 4 slaapkamers en een grote zolder. Er zijn links van de winkelruimte twee grote garages (24 m² en 43 m²) De werkplaats achter de garage is nogmaals goed voor 28m². En er is nog een berging van 20m² Bovendien is er op de verdieping boven de garage nog een extra ruimte van 77m² die nog kan ingericht worden. -Steenstraat 12 bus 1 : dit is een appartement met aparte toegang en aparte tellers voor de nutsvoorzieningen. Dit is handig om te verhuren of voor wie woongelegenheid zoekt voor zijn personeel, in combinatie met handelsruimte/opslagruimte/atelier. De vroeger aanwezige mazouttank is aanwezig, onderzoeken bodem zijn reeds uitgevoerd. Gunstig bodemattest (geen sanering nodig) is aanwezig. Wens je een bezoek ter plaatse Maak een afspraak via 052 52 80 30 of info@goemanvastgoed.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Steenstraat 12, 9340 Lede
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Steenstraat 12, 9340 Lede
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lede.
Marktcijfers in Lede
Recent verkocht in Lede
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.