Henri van Gompelstraat 3-2, 3970 Leopoldsburg
Henri van Gompelstraat 3-2 - 3970 Leopoldsburg - Nieuwe residentie met vier appartementen waarvan er reeds drie verkocht werden!
Dit appartement op de eerste verdieping biedt een totale vloeroppervlakte van 98 m².
Je betreedt het appartement via de privatieve inkomhal die uitgeeft op het gastentoilet, de badkamer en de eerste slaapkamer. De leefruimte staat via het grote schuifraam in verbinding met het terras van 27 m². Verder omvat het appartement de keuken met achterliggende bergruimte en de tweede slaapkamer.
Achteraan de residentie bevinden zich de 2 privatieve auto staanplaatsen en een extra privatieve bergplaats voor fietsen.
Het treinstation van Leopoldsburg ligt op slechts 800 meter van het appartement verwijderd en brengt u via de rechtstreekse verbinding naar zowel Hasselt als Antwerpen.
De lokale supermarkten vindt u terug binnen een straal van 500 meter.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Henri van Gompelstraat 3-2, 3970 Leopoldsburg
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Henri van Gompelstraat 3-2, 3970 Leopoldsburg
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leopoldsburg.
Marktcijfers in Leopoldsburg
Vergelijkbare panden te koop in Leopoldsburg
Recent verkocht in Leopoldsburg
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.