Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koning Astridplein 43, 3970 Leopoldsburg

Appartement in Leopoldsburg
2 slaapkamers
€219.000

Koning Astridplein 43 - 3970 Leopoldsburg - Zeer mooi appartement met 2 slaapkamers met uitzicht op het Koningin Astridplein te Leopoldsburg. Het gebouw straalt zeer veel karakter uit en is hoogwaardig afgewerkt, de plafonds hebben allemaal een hoogte van 2,95m. Het appartement gelegen op de 2e verdieping en er is een lift aanwezig. De auto staanplaats is gelegen op het gelijkvloers (niet ondergronds) en er is tevens een bergruimte in de kelder. Indeling: inkomhal, woonkamer, keuken, ruim terras, 2 slaapkamers, badkamer met wastafel en douche, apart toilet. Contacteer ons voor een afspraak ter plaatse.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 219.000
Type
Appartement
Bouwjaar
2004
EPC
132 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/05/2012 -- €219.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Koning Astridplein 43, 3970 Leopoldsburg

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Koning Astridplein 43, 3970 Leopoldsburg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leopoldsburg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten