Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Arthur Vanderpoortenlaan 1, 2500 Lier

Appartement in Lier
2 slaapkamers
€312.500

Arthur Vanderpoortenlaan 1 - 2500 Lier - Hof Berlamuze

Hof Berlamuze is een exclusief nieuwbouwproject bestaande uit 70 woonentiteiten met een gevarieerd aanbod aan appartementen en grondgebonden woningen.
Deze moderne appartementen zijn zorgvuldig ontworpen met aandacht voor detail en hoogwaardige afwerkingen.
De ruime appartementen zorgen voor een comfortabele leefomgeving, terwijl grote ramen zorgen voor overvloedig natuurlijk licht en een prachtig uitzicht op de groene omgeving.
Met een prijs vanaf € 312.500,00 biedt Hof Berlamuze betaalbare luxe voor mensen die streven naar een hoogwaardige afwerking. De appartementen met twee slaapkamers hebben een oppervlakte tussen de 77m² à 101m².

De dynamische architectuur en het aantrekkelijke materialenpalet zijn onder meer geïnspireerd op wat er al in de omgeving bestaat.
Er wordt gebruik gemaakt van een combinatie van natuursteen en karakteristieke bakstenen uit de historische gebouwen van Berlarij.
Dankzij de centrale ligging in de Lierse binnenstad is Hof Berlamuze op wandelafstand van de Grote Markt, de Zimmerplein, winkelstraten en het Stadspark.
Verder genieten de bewoners van Hof Berlamuze van de nabijheid van scholen, horeca, supermarkten, groenvoorzieningen en een levendige gemeenschap.
Ontdek het plezier van modern wonen, waar stijl en functionaliteit samenkomen.

Voor meer informatie, aarzel niet ons te contacteren op nummer 03/337.50.70 of surf naar hofberlamuze.vbpartnersnieuwbouw.be. FinancieelAankoop exclusief kosten:€312.500Registratierechten (3%):€9.375Raming Ereloon Notaris*:€2.485Raming Aktekosten Notaris*:€525Totale Aankoopprijs:€324.985* Schatting op basis van deze parameters: hoofdverblijfplaats, natuurlijk persoon. Voor een uitgebreide berekening van de registratie-rechten en erelonen, kijk op www.notaris.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Lier (2500) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Online sinds januari 2024. Het telt 2 slaapkamers. Het pand dateert uit 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 312.500.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 312.500
Type
Appartement
Bouwjaar
2024
Aanvullende details
Referentie
SH5421DFZ7H-
Makelaar Code
VVA2893
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/06/2024 Heylen Vastgoed €720
18/04/2024 VB Partners €575.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Arthur Vanderpoortenlaan 1, 2500 Lier

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 312.500 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 2 slaapkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 2024.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is SH5421DFZ7H-.
Welke ruimtelijke bestemming heeft dit pand?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Arthur Vanderpoortenlaan 1, 2500 Lier Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lier.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten