Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Burgemeester Lemmensstraat 46, 9220 Moerzeke

Appartement in Moerzeke
140 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€275.000

Burgemeester Lemmensstraat 46 - 9220 Moerzeke - Appartement met het gevoel van een woning. Prachtig gelijkvloers appartement met aparte inkom gelegen in het centrum van Moerzeke. Indeling appartement: inkomhal, ruime woonkamer met open keuken voorzien van alle toestellen, berging, apart toilet, badkamer met lavabo meubel, toilet, ligbad en douche, 2 slaapkamers en privatieve tuin. Garage die ook toegankelijk is via de tuin. Bewoonbare oppervlakte: 140 m²,. KI: 754 euro. Centrale verwarming op aardgas. Energiezuinig appartement met een E-peil van 89. Geen syndicus, geen algemene kosten. Gebouw met 2 appartementen met elk een eigen inkomhal. Gelegen in het centrum van Moerzeke. In de nabijheid van scholen, winkels en openbaar vervoer. Vlotte verbinding naar Dendermonde, Antwerpen en Gent.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 275.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
140 m²
Bouwjaar
2009
Prijs/m²
€ 1.964
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/12/2020 Immo Tijl €925
05/12/2020 Immo Tijl €925

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Burgemeester Lemmensstraat 46, 9220 Moerzeke

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Burgemeester Lemmensstraat 46, 9220 Moerzeke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Moerzeke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten